Garść słów o Zh GoogleMap

Suplement Zh GoogleMap to świetny wzór przedstawiającym to jak w niewielu aktach dostać sposobność powiększenia ilości oferowanych przez CMS Joomla usług, które dotąd nie do końca były dostępne, bądź mieliśmy z nimi dotyczenia w ograniczonym zakresie. Warto pamiętać, iż dodatki ( wśród nich np. GTranslate lub Aimy Sitemap bądź akurat Zh GoogleMap) zezwalają na "udekorowanie" strony internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod źródłowy Joomli. Taka metodagdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności własnego portalu w miarę bezpieczny sposób, a co istotne - bez umiejętności programowania.

Procedura instalacji Zh GoogleMap

Powracając do Zh GoogleMap. Jeżeli instalacja opisywanego komponentu wywołuje w Was obawę i czujecie, że może Was przeróść - uspokajamy, nie ma co się niepokoić:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać w dokumentacji Zh GoogleMap, praktycznie ogranicza się do dodania paczki instalacyjnej za sprawą podstawowego instalatora, który prawidłowo znajduje się w CMS Joomla!, a co za tym idzie instalacja Zh GoogleMap w niczym nie jest różna od instalacji komponentu GTranslate, Aimy Sitemapitp. Po wgraniu paczki z Zh GoogleMap komponent zostanie samoczynnie dodany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeżeli chcecie poznać więcej szczegółów na temat Zh GoogleMap, polecamy "zagłębić" się w witrynę twórcy niniejszego komponentu. Najprościej na nią trafić wpisując wyrażenie Zh GoogleMap + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Zh GoogleMap%2BJoomla%20Extension%20Documentation

W jaki sposób usunąć rozszerzenie Zh GoogleMap w Joomla!...

Jest możliwość, iż plugin Zh GoogleMap okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Powiedzmy sobie wprost – chcesz błyskawicznie usunąć go ze swojej cudownej strony. Na taki przypadek istnieje wyłącznie jedno lekarstwo – usunięcie z CMS Zh GoogleMap. Jak to osiągnąć? Dokładnie tą samą metodą jaką odinstalujemy GTranslate Aimy Sitemap lub ReDJ czyli jakikolwiek inny komponent. Wchodzimy w panel zarządzania stronki › w następnym kroku powinniśmy odszukaćzakładkę "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Po całej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania dodatku.

Skąd ściągnąć Zh GoogleMap

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie Zh GoogleMap jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Zh GoogleMap) :-) extensions.joomla.org to miejsce gdzie społeczność Joomla! codziennie aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby instrukcje na temat Zh GoogleMap były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z nami. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.