Rozszerzenia a CMS Joomla

Każdy kto jest pasjonatem Joomla! i innym CMS (Wordpress, Drupal, etc.) wie, iż realnym plusem takich systemów nie jest CMS sam w sobie, lecz specjalnie przygotowane dla nich aplikacje. Jeżeli chodzi o CMS Joomla! takimi rozszerzeniami są Komponenty (po angielsku - components). Komponent to podstawowy, jednakże nader złożony składnik CMS Joomla!. Zbiór dodatków przeznaczonych z myślą dla Joomla! zawiera się nie w setkach a w tysiącach. Należy mieć w pamięci, iż grupa społeczna tego CMS systematycznie się powiększa przygotowując nowe,pionierskie rozwiązania. Dla przykładu, komponentem dla Joomla jest jNews, Content Templater a takżeRSEvents!Pro Także Pośrodku owych pluginów mamy możliwość odnaleźć komponent - YJ Pop Login.

  • CMS Joomla
  • Odporność na wirusy
  • Sprawdzony system

Parę wzmianek poruszających temat YJ Pop Login

Dodatek YJ Pop Login stanowi ciekawy sposób pokazującym na to jak w paru nieskomplikowanych ruchach dostać sposobność powiększenia liczby oferowanych przez CMS Joomla usług, które dotychczas nie do końca były wdrożone, albo mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Należałoby pamiętać, iż dodatki ( spośród nich np. jNews lub Content Templater , czy akurat YJ Pop Login) zezwalają na zagospodarowanie portalu w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod źródłowy CMS Joomla!. Taki system, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością serwisu w miarę bezkolizyjny sposób, i co ważne - bez wiedzy dotyczącej programowania.

Jak zainstalować komponent YJ Pop Login w Joomla?

Powracając do YJ Pop Login . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy YJ Pop Login sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z YJ Pop Login komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu YJ Pop Login proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „YJ Pop Login” + Joomla w Google.

Skąd pobrać YJ Pop Login

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie YJ Pop Login będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku YJ Pop Login) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez przerwy aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Mamy nadzieję, że powyższe podpowiedzi na temat YJ Pop Login będą dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

W jaki sposób odinstalować dodatek YJ Pop Login ...

Może przydarzyć się tak, iż moduł YJ Pop Login okazał się być niewypałem. Prosto z mostu – chciał(a)byś szybko pozbyć się go ze swojej uroczej witryny. Na taki przypadek istnieje wyłącznie jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS YJ Pop Login. Jak możesz tego dokonać? Dokładnie w ten sam sposób w jaki odinstalujemy jNews Content Templater lub RSEvents!Pro czyli jakikolwiek inny komponent. Otwieramy panel zarządzania stronki › następnie odzszukujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania komponentu.

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.