Rozszerzenia a Joomla

Ten kto obchodzi się z Joomla! lub innym CMS (Drupal, Wordpress, itd.) wie, że prawdziwą siłą owych systemów nie jest CMS per se, lecz dodatkowo napisane dla nich dodatki. Jeżeli chodzi o CMS Joomla! za takie rozszerzenia należy uznać Komponenty (po angielsku - components). Komponenty to bazowe, ale najbardziej złożone segmenty CMS Joomla!. Ilość pluginów dla CMS Joomla! mieści się w paru tysiącach. Należy wiedzieć, że społeczność opisywanego Systemu Zarządzania Treścią ciągle poszerza się i opracowuje nowe ikreatywne rozwiązania. Na przykład rozszerzeniem dla Joomla jest JComments, JotCache a takżeUnite Slider Również Pośród owych dodatków mamy możliwość znaleźć komponent - Yireo SSL Redirection.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Fachowy kod

Ciutkę stwierdzeń poruszających temat Yireo SSL Redirection

Rozszerzenie Yireo SSL Redirection stanowi oryginalny przykład na to jak w kilku nieskomplikowanych zabiegach otrzymać sposobność powiększenia liczby oferowanych przez CMS zastosowań jakie dotąd nie do końca były wdrożone, lub mieliśmy z nimi kontakt w ograniczonym zakresie. Warto przypomnieć, że dodatki ( spośród nich np. JComments lub JotCache bądź akurat Yireo SSL Redirection) zezwalają na zagospodarowanie naszej witryny w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na oryginalny kod źródłowy CMS Joomla!. Takie podejście, przy zastosowaniu odpowiedniej ostrożności pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego serwisu w miarę wygodny sposób, i co istotne - nie jest konieczna umiejętność związana z programowaniem .

Jak zainstalować komponent Yireo SSL Redirection w Joomla?

Powracając do Yireo SSL Redirection . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Yireo SSL Redirection sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Yireo SSL Redirection komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Yireo SSL Redirection proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Yireo SSL Redirection” + Joomla w Google.

Skąd ściągnąć Yireo SSL Redirection

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego dodatku jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Yireo SSL Redirection) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie społeczność Joomla! bez przerwy aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Liczymy na to, że powyższe instrukcje na temat Yireo SSL Redirection będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Jak odinstalować komponent Yireo SSL Redirection w CMS Joomla!...

Istnieje prawdopodobieństwo, że moduł Yireo SSL Redirection nie spełnia Twoich wymagań. Powiedzmy sobie szczerze – chcesz błyskawicznie unicestwić go z własnej, uroczej witryny. Na taki przypadek jest wyłącznie jedno lekarstwo – odinstalowanie Yireo SSL Redirection. Jak to uczynić? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki usuniemy JComments JotCache lub Unite Slider czyli jakikolwiek inny komponent. Wchodzimy w panel zarządzania naszej stronki › następnie odzszukujemyzakładkę "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › następnie klikamy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania rozszerzenia.

Masz problemy z konfiguracją lub instalacją witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.