Rozszerzenia a system zarządzania treścią Joomla

Każdy kto posiada Joomla! albo innego CMS (Drupal, Wordpress, etc.) wie, iż prawdziwą potęgą owych systemów to nie CMS sam w sobie, a specjalnie przygotowane dla nich moduły. Dla Joomli za takie suplementy powinniśmy uznać Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponent to podstawowy, jednakowoż nader skomplikowany składnik do CMS Joomla!. Liczba opisywanych rozszerzeń dla tego Systemu Zarządzania zawiera się nie w setkach a w tysiącach. Należy mieć w pamięci, iż społeczność owego CMS systematycznie wzrasta i opracowuje nowe,kreatywne rozwiązania. Posługując się przykładem: rozszerzeniem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! jest OS Property Real Estate, News Show Pro GK4 a takżeCmsmart One Page Checkout for Virtuemart Również Pośród tychże pluginów odnajdziemy komponent - Xpert Tabs.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Sprawdzony CMS

Ciut słów nawiązujących do Xpert Tabs

Rozszerzenie Xpert Tabs stanowi interesujący wzór opisującym to jak w paru prostych działaniach otrzymać sposobność powiększenia liczby oferowanych przez CMS Joomla zastosowań, które przedtem nie były dostępne, bądź mieliśmy z nimi przelotną styczność. Należałoby przypomnieć, iż dodatki (a spośród nich np. OS Property Real Estate lub News Show Pro GK4 , czy właśnie Xpert Tabs) pozwalają na wyposażenie strony internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod CMS Joomla!. Taka metoda, przy zachowaniu ostrożności w konsekwencji pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności swojego portalu dość bezpieczny sposób, a co istotne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zainstalować komponent Xpert Tabs w Joomla?

Powracając do Xpert Tabs . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Xpert Tabs sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Xpert Tabs komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Xpert Tabs proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Xpert Tabs” + Joomla w Google.

Skąd pobrać Xpert Tabs

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie Xpert Tabs będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie wyszukanie interesującego nas pluginu (czyli w tym wypadku Xpert Tabs) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! nieustannie aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas instrukcje na temat Xpert Tabs będą dla Was przydatne. Jeśli jednak liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Jak usunąć komponent Xpert Tabs ...

Może przydarzyć się tak, iż dodatek Xpert Tabs nie spełnia Twoich wymagań. Powiedzmy sobie szczerze – chciał(a)byś szybko unicestwić go ze swojej niepowtarzalnej witryny. Na taki przypadek istnieje wyłącznie jedno lekarstwo – usunięcie z CMS Xpert Tabs. Jak tego dokonać? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy OS Property Real Estate News Show Pro GK4 lub Cmsmart One Page Checkout for Virtuemart czyli jakikolwiek komponent. Odwiedzamy panel zarządzania strony › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › następnie klikamy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania pluginu.

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.