Kilka stwierdzeń nawiązujących do Xpert Scroller

Rozszerzenie Xpert Scroller jest dobrym "okazem" , który wskazuje na to jak w paru nieskomplikowanych krokach otrzymać możliwość powiększenia liczby proponowanych przez CMS zastosowań jakie przedtem nie były zaimplementowane, albo mieliśmy z nimi kontakt w okrojonym zakresie. Należałoby mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. Mosets Tree lub EDocman bądź właśnie Xpert Scroller) zezwalają na urządzenie naszej witryny internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności wpływania na oryginalny kod Joomla. Taka metodagdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego portalu dość pewny sposób, i co istotne - nie jest istotna wiedza związana z programowaniem .

Procedura instalacji Xpert Scroller

Powracając do naszego komponentu. Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego rozszerzenia Was przerośnie - "relax", nie ma się czego obawiać:). Instalacja - co jest dane nam przeczytać specyfikacji programu Xpert Scroller, sprowadza się co do zasady do załadowania archiwum instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który modelowo jest zlokalizowany w Joomla!, a co za tym idzie dodanie Xpert Scroller do Joomli niczym nie różni się od instalacji komponentu Mosets Tree, EDocmanitp. Po instalacji paczki z rozszerzeniem Xpert Scroller komponent zostanie samoczynnie dodany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeżeli interesują Was szczegóły o Xpert Scroller, proponujemy Wam odwiedzić stronę autora powyższego rozszerzenia. Najprościej jest ją znaleźć wpisując zwrot Xpert Scroller + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z tego oto linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Xpert Scroller%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Jak usunąć dodatek Xpert Scroller ...

Może przydarzyć się tak, że dodatek Xpert Scroller nie spełnia Twoich oczekiwań. Napiszmy to wprost – chcesz szybko usunąć go z własnej, cudownej witryny. W takim wypadku jest wyłącznie jedno lekarstwo – odinstalowanie Xpert Scroller. W jaki sposób to zrealizować? Dokładnie w ten sam sposób w jaki usuniemy Mosets Tree EDocman lub ampz czyli jakikolwiek komponent. Otwieramy panel administracyjny naszej stronki › w następnym kroku odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › następnie klikamy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania dodatku.

Z jakiej strony ściągnąć Xpert Scroller

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie Xpert Scroller jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym wypadku Xpert Scroller) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez ustanku aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Mamy nadzieję, że powyższe rady na temat Xpert Scroller będą dla Ciebie przydatne. Jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.