Ciut stwierdzeń poruszających temat XiUS for JomSocial

Narzędzie XiUS for JomSocial jest dobrym przykładem na to jak w kilku posunięciach otrzymać sposobność zwiększenia grona oferowanych przez CMS funkcji, które dotąd nie do końca zostały zaimplementowane, albo mieliśmy z nimi przelotną styczność. Należałoby mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. EShop lub qlform bądź akurat XiUS for JomSocial) pozwalają na zagospodarowanie naszej witryny w powyższe funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod źródłowy Joomla. Takie rozwiązaniegdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności swojego serwisu w miarę pewny sposób, i co istotne - bez umiejętności programowania.

Implementacja XiUS for JomSocial w Joomla

Jeżeli w jakiś sposób obawiacie się, że instalacja pluginu może Was przeróść - "relax", nie ma co się niepokoić:). Instalacja - co przeczytamy specyfikacji dodatku XiUS for JomSocial, co do zasady sprowadza się do wgrania archiwum instalacyjnego poprzez standardowy instalator, który typowo jest zlokalizowany w Joomla!, a więc dodanie XiUS for JomSocial do Joomli niczym nie różni się od instalacji komponentu EShop, qlformitp. Po wgraniu folderu skompresowanego z "składnikiem" XiUS for JomSocial rozszerzenie zostanie automatycznie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS jeżeli jesteście ciekawi o XiUS for JomSocial, proponujemy Wam zapoznać się z stroną dewelopera niniejszego rozwiązania. Najłatwiej jest ją wyszukać wklepując frazę XiUS for JomSocial + Joomla w Google albo wykorzystać link poniżej: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=XiUS for JomSocial%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Jak usunąć dodatek XiUS for JomSocial ...

Istnieje prawdopodobieństwo, iż dodatek XiUS for JomSocial okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Napiszmy to wprost – chcesz błyskawicznie unicestwić go z własnej, pięknej strony. Na taki przypadek jest tylko jedno rozwiązanie – odinstalowanie XiUS for JomSocial. W jaki sposób to dokonać? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką usuniemy EShop qlform lub ARI Ext Menu czyli jakikolwiek komponent. Otwieramy panel zarządzania naszej stronki › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › a z niej klikamy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania komponentu.

Pobieranie XiUS for JomSocial

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie każdego dodatku jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku XiUS for JomSocial) :-) extensions.joomla.org to miejsce, w którym społeczność Joomla! nieustannie aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sugestie na temat XiUS for JomSocial były dla Was przydatne. Jeżeli jednak liczysz na fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.