Każdy kto obchodzi się z CMS Joomla! i innym CMS (Wordpress, Drupal, etc.) wie, że realną przewagą nad zwykłą stroną tych systemów to nie CMS sam w sobie, lecz specjalnie przygotowane dla nich aplikacje. Dla CMS Joomla! za takie suplementy powinniśmy uznać Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponent to kluczowy, jednakże najbardziej złożony składnik CMS Joomla!. Zbiór wspomnianych rozszerzeń przeznaczonych dla tego CMS zawiera się w tysiącach. Warto mieć na uwadze, że grupa społeczna tego CMS nieustannie rośnie i tworzy nowe ipionierskie rozwiązania. Przykładowym rozszerzeniem dla Joomla jest jNews, Cache Cleaner iReDJ Również Pośrodku owych pluginów znajdziemy komponent - WS Portfolio - Sortable Isotope Portfolio.

Ciut stwierdzeń nawiązujących do WS Portfolio - Sortable Isotope Portfolio

Rozszerzenie WS Portfolio - Sortable Isotope Portfolio stanowi oryginalny przykład , który wskazuje na to jak w paru prostych posunięciach otrzymać sposobność zwiększenia grona oferowanych przez CMS usług jakie dotychczas nie były możliwe, bądź mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Należałoby przypomnieć, że dodatki ( wśród nich np. jNews lub Cache Cleaner bądź akurat WS Portfolio - Sortable Isotope Portfolio) zezwalają na wyposażenie portalu internetowego w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na pierwotny kod CMS Joomla!. Taki sposóbgdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego serwisu w miarę wygodny sposób, i co ważne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

W komponencieWS Portfolio - Sortable Isotope Portfolio nie istnieje opcja, która jest dla mnie ważna.

Co w przypadku kiedy WS Portfolio - Sortable Isotope Portfolio nie ma opcji, na której niezwykle nam zależy lub, której spodziewaliśmy się, że w nim będzie? Hmm sprawa zdaje się dość oczywista. Jak opisaliśmy to poprzednim akapicie, dodatki w podstawowej opcji, (przeważnie darmowej) nie posiadają wszystkich opcji. Dlatego, z powyższych powodów najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzić czy funkcja, którą potrzebujemy nie jest czasami dostępna w wersji rozszerzonej (płatnej). Twórcy dodatków szczegółowo zawierają w dokumentacji, jakie funkcje są dostępne w darmowej wersji komponentu, a jakie extra w "komercyjnej". Zostaje nam poszukać, czy czasami to czego poszukujemy nie jest udostępniane odpłatnie.

Kolejnym sposobem jest...poszukanie odmiennego programu. Kolejny raz informujemy – rozszerzeń do Joomla! naprawdę sporo bo pare tysięcy (już ponad 8!). Stąd możemy wywnioskować, że tematy najzwyczajniej na świecie się powtarzają. Wejdź w otchłań świata Joomla i odszukaj plugin zbliżony do WS Portfolio - Sortable Isotope Portfolio, a może i odpowiedniejszy!

Ahh tak! Zapomnieliśmy o trzecim wyjściu :). Możesz po prostu zlecić stworzenie rozszerzenia szytego na miarę, wtedy program będzie idealnie dostosowany do Twoich potrzeb. Zastanawiasz się komu przydzielić powyższą odpowiedzialną usługę? Jak coś to my jesteśmy chętni...:).

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Z jakiej strony ściągnąć WS Portfolio - Sortable Isotope Portfolio

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie WS Portfolio - Sortable Isotope Portfolio jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku WS Portfolio - Sortable Isotope Portfolio) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! nieustannie aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Liczymy na to, że powyższe sugestie na temat WS Portfolio - Sortable Isotope Portfolio będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z naszą firmą. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

A jak usunąć rozszerzenie WS Portfolio - Sortable Isotope Portfolio w Joomla!...

Może zdarzyć się tak, że dodatek WS Portfolio - Sortable Isotope Portfolio nie spełnia Twoich oczekiwań. Napiszmy to wprost – chcesz jak najszybciej usunąć go ze swojej niepowtarzalnej strony. Na taki przypadek istnieje wyłącznie jedno lekarstwo – usunięcie z CMS WS Portfolio - Sortable Isotope Portfolio. W jaki sposób to dokonać? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką odinstalujemy jNews Cache Cleaner lub ReDJ czyli jakikolwiek komponent. Odwiedzamy panel administracyjny strony › w następnym kroku powinniśmy odszukaćzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania pluginu.

Masz problem z konfiguracją lub instalacją strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.