Komponenty a CMS Joomla

Jeśli uważasz się za osobę, która jest pasjonatem Joomla bądź innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop itp.) to świetnie wiesz,że prawdziwym plusem takich systemów to nie CMS sam w sobie, a specjalnie opracowane dla nich moduły. Jeżeli chodzi o Joomlę takimi dodatkami są Komponenty (po angielsku - components). Komponent to elementarny, ale nader skomplikowany składnik CMS Joomla!. Zbiór pluginów przeznaczonych dla Joomla! możemy liczyć w co najmniej tysiącach. Warto mieć w pamięci, że społeczność owego CMS ciągle się powiększa i tworzy nowe,kreatywne rozwiązania. Dla przykładu, rozszerzeniem dla Joomla to JoomSEF, JotCache bądźARI Ext Menu Także Pośród tych wtyczek odnajdziemy komponent - WEBO Site SpeedUp.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Profesjonalny CMS

Czas na kilka stwierdzeń na temat WEBO Site SpeedUp

Suplement WEBO Site SpeedUp stanowi oryginalny wzór obrazującym to jak w kilku ruchach mamy możliwość powiększyć ilość oferowanych przez CMS Joomla funkcji, które dotychczas nie do końca zostały wdrożone, lub mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Należałoby przypomnieć, że dodatki ( spośród nich np. JoomSEF lub JotCache , czy akurat WEBO Site SpeedUp) pozwalają na wyposażenie naszej portalu w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod CMS Joomla!. Taka strategia, przy zastosowaniu ostrożności w konsekwencji pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności rodzimego serwisu w miarę wygodny sposób, a co kluczowe - nie jest istotna wiedza dotycząca znajomości kodu .

Jak zainstalować komponent WEBO Site SpeedUp w Joomla?

Powracając do WEBO Site SpeedUp . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy WEBO Site SpeedUp sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z WEBO Site SpeedUp komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu WEBO Site SpeedUp proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „WEBO Site SpeedUp” + Joomla w Google.

Jak pobrać WEBO Site SpeedUp

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie WEBO Site SpeedUp jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku WEBO Site SpeedUp) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez przerwy aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby porady zawarte w tej publikacji były dla Was przydatne. Jeżeli jednak chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Jak odinstalować dodatek WEBO Site SpeedUp ...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, że dodatek WEBO Site SpeedUp okazał się być niewypałem. Prosto z mostu – chciał(a)byś jak najszybciej usunąć go ze swojej cudownej strony. Na taki przypadek jest tylko jedno rozwiązanie – odinstalowanie WEBO Site SpeedUp. W jaki sposób to zrobić? Dokładnie tą samą metodą jaką odinstalujemy JoomSEF JotCache lub ARI Ext Menu czyli jakikolwiek komponent. Wchodzimy w panel zarządzania naszej stronki › w następnym kroku odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Po całej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania pluginu.

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.