Kilka wzmianek nawiązujących do WDC Auction

WDC Auction stanowi interesujący model na to jak w niewielu prostych posunięciach otrzymać sposobność zwiększenia grona proponowanych przez CMS funkcji, które dotychczas nie były możliwe, lub mieliśmy z nimi styczność w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. FaLang lub Sliders , czy akurat WDC Auction) pozwalają na "udekorowanie" naszej witryny w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności ingerowania w oryginalny kod Joomla. Taki sposób, przy zachowaniu ostrożności i uwadze w konsekwencji pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności rodzimego serwisu w miarę bezkolizyjny sposób, oraz co najistotniejsze - bez wiedzy dotyczącej programowania.

Procedura instalacji WDC Auction

Powracając do rozszerzenia WDC Auction. Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - spokojnie, bez niepokoju:). Implementacja - co możemy przeczytać specyfikacji dodatku WDC Auction, praktycznie ogranicza się do wczytania paczki instalacyjnej poprzez podstawowy instalator, który domyślnie ma lokalizację w CMS Joomla!, a więc instalacja WDC Auction jest identyczne jak instalacja komponentu FaLang, Slidersitp. Po instalacji folderu skompresowanego z rozszerzeniem WDC Auction komponent zostanie samoczynnie umiejscowiony w panelu zarządzania.

PS jeśli macie ochotę poznać więcej ciekawych detali na temat WDC Auction, polecamy Wam zapoznać się z stroną internetową twórcy niniejszego dodatku. Najprościej na nią trafić bezpośrednio wklepując zwrot WDC Auction + Joomla w Google albo wykorzystać link poniżej: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=WDC Auction%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczeństwo korzystania z komponentu WDC Auction

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem aplikacji WDC Auction. Tutaj nadrzędną kwestią powinno być pilnowanie jego aktualności. Najłatwiejszym sposobem aktualizacji WDC Auction to przeprowadzenie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. W przypadku, gdy nie możemy wykonać w/w aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najnowszą wersję znajdziemy na stronce autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie WDC Auction,FaLang, Sliders receptą na bezpieczeństwo jest aktualność programu, a przy tym również aktualność...CMS Joomla!

Jak ściągnąć WDC Auction

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie WDC Auction będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno znalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku WDC Auction) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie społeczeństwo Joomla! bez ustanku aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy, że powyższe sugestie na temat WDC Auction będą dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.