Parę informacji dotyczących VTEM News Stack

Suplement VTEM News Stack jest jasnym przykładem przedstawiającym to jak w kilku prostych krokach możemy zwiększyć liczbę oferowanych przez CMS Joomla funkcji, które dotąd nie do końca zostały zawarte w podstawowej wersji, albo mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonym zakresie. Warto pamiętać, że dodatki (a wśród nich np. DJ-ImageSlider lub Music Collection , czy właśnie VTEM News Stack) pozwalają na zagospodarowanie naszej strony internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w oryginalny kod Joomli. Takie podejściegdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę umożliwi nam "badanie" funkcjonalności rodzimego portalu w miarę bezkolizyjny sposób, oraz co najistotniejsze - bez umiejętności programowania.

Jak zainstalować VTEM News Stack w Joomli?

Jeżeli macie obawę, że instalacja opisywanego dodatku może Was przeróść - uspokajamy, nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co możemy przeczytać w dokumentacji VTEM News Stack, co do zasady ogranicza się do wczytania pliku instalacyjnego za pomocą standardowego instalatora, który typowo jest zlokalizowany w Joomla!, a więc dodanie VTEM News Stack do Joomli jest identyczne jak instalacja pluginu DJ-ImageSlider, Music Collectionitp. Po instalacji paczki z VTEM News Stack komponent zostanie samodzielnie dodany do panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeżeli chcecie poznać więcej interesujących detali o VTEM News Stack, proponujemy zapoznać się z stroną autora tego dodatku. Najłatwiej jest ją znaleźć bezpośrednio wpisując wyrażenie VTEM News Stack + Joomla w wyszukiwarkę bądź wykorzystać link obok: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=VTEM News Stack%2BJoomla%20Extension%20Documentation

W jaki sposób usunąć rozszerzenie VTEM News Stack w Joomla!...

Może przydarzyć się tak, że komponent VTEM News Stack okazał się być niewypałem. Prosto z mostu – chciał(a)byś jak najszybciej usunąć go ze swojej wspaniałej witryny. W takim wypadku jest tylko jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS VTEM News Stack. W jaki sposób to dokonać? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy DJ-ImageSlider Music Collection lub Tabs and Sliders czyli każdy komponent. Odwiedzamy panel zarządzania naszej stronki › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › a z niej klikamy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Po całej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania rozszerzenia.

Pobieranie VTEM News Stack

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego rozszerzenia jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku VTEM News Stack) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez ustanku aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby porady zawarte w tym artykule były dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z naszą agencją interaktywną. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.