Garść słów o VP One Page Checkout for VirtueMart

Suplement VP One Page Checkout for VirtueMart to interesujący wzór obrazującym to jak w niewielu krokach dostać możliwość powiększenia grona proponowanych przez CMS funkcji jakie przedtem nie do końca zostały wdrożone, lub mieliśmy z nimi kontakt w ograniczonym zakresie. Należałoby przypomnieć, że dodatki ( spośród nich np. Advanced Module Manager lub JS Jobs , czy właśnie VP One Page Checkout for VirtueMart) zezwalają na wyposażenie portalu w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na oryginalny kod Joomla. Taka strategiagdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności własnego serwisu w miarę bezpieczny sposób, a co istotne - nie jest konieczna umiejętność dotycząca programowania .

Implementacja VP One Page Checkout for VirtueMart w Joomla

Wracając do VP One Page Checkout for VirtueMart. Jeżeli instalacja opisywanego komponentu powoduje w Was obawę i myślicie, że Was przerasta - uspokajamy, nie ma co się niepokoić:). Implementacja - co przeczytamy na witrynie twórcy VP One Page Checkout for VirtueMart, ogranicza się w zasadzie do dodania pliku instalacyjnego poprzez podstawowy instalator, który domyślnie znajduje się w CMS Joomla!, a co z tego wynika dodanie VP One Page Checkout for VirtueMart do Joomli niczym nie różni się od instalacji pluginu Advanced Module Manager, JS Jobsitp. Po wgraniu folderu skompresowanego z rozszerzeniem VP One Page Checkout for VirtueMart komponent zostanie samoistnie dodany do panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeżeli interesują Was szczegóły na temat VP One Page Checkout for VirtueMart, proponujemy Wam zapoznać się z witryną twórcy powyższego komponentu. Najłatwiej jest ją znaleźć wpisując wyrażenie VP One Page Checkout for VirtueMart + Joomla w Google albo wykorzystać link poniżej: http://www.google.com/search?q=VP One Page Checkout for VirtueMart + Joomla

A jak odinstalować rozszerzenie VP One Page Checkout for VirtueMart ...

Jest możliwość, że rozszerzenie VP One Page Checkout for VirtueMart okazał się być niewypałem. Powiedzmy sobie wprost – chcesz jak najszybciej unicestwić go ze swojej cudownej witryny. Na taki przypadek jest wyłącznie jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS VP One Page Checkout for VirtueMart. Jak to zrealizować? Dokładnie tą samą metodą jaką usuniemy Advanced Module Manager JS Jobs lub Universal AJAX Live Search czyli każdy komponent. Wchodzimy w panel administracyjny stronki › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › a z niej klikamy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Po całej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania pluginu.

Skąd pobrać VP One Page Checkout for VirtueMart

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie VP One Page Checkout for VirtueMart jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie znalezienie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym przypadku VP One Page Checkout for VirtueMart) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez przerwy aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas rady na temat VP One Page Checkout for VirtueMart będą dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.