Trochę stwierdzeń o VMap

VMap to jasny wzór na to jak w niewielu prostych zabiegach dostać sposobność powiększenia ilości proponowanych przez CMS usług, które dotychczas nie do końca były zaimplementowane, albo mieliśmy z nimi przelotną styczność. Należałoby mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. RSForm! Pro lub EFSEO - Easy Frontend SEO , czy akurat VMap) pozwalają na "udekorowanie" naszej portalu w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod źródłowy Joomla. Taki sposóbgdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego portalu dość bezkolizyjnyi stabilny sposób, a co najistotniejsze - nie jest potrzebna wiedza dotycząca pisania kodu .

Procedura instalacji VMap

Powracając do VMap. Jeżeli instalacja opisywanego komponentu wywołuje w Was zgrozę i myślicie, że Was przerasta - spokojnie, nie ma obaw:). Instalacja - co możemy przeczytać na witrynie twórcy VMap, praktycznie ogranicza się do wczytania pliku instalacyjnego za sprawą standardowego instalatora, który domyślnie ma lokalizację w CMS Joomla!, a co z tego wynika dodanie VMap do Joomli w niczym nie jest różna od instalacji komponentu RSForm! Pro, EFSEO - Easy Frontend SEOitp. Po wgraniu paczki z komponentem VMap rozszerzenie zostanie samoistnie załadowany do panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeżeli macie ochotę poznać więcej ciekawych szczegółów na temat VMap, polecamy Wam zapoznać się z witryną autora niniejszego komponentu. Najłatwiej jest ją znaleźć wpisując zwrot VMap + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=VMap + Joomla

Bezpieczeństwo użytkowania komponentu VMap

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem VMap. Tutaj istotną sprawą powinno być pamiętanie o jego aktualności. Łatwym sposobem na aktualizację VMap to przeprowadzenie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeżeli nie możemy przeprowadzić wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najaktualniejszą wersję odnajdziemy na stronce autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Zapamiętajce! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie VMap,RSForm! Pro, EFSEO - Easy Frontend SEO receptą na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, no i naturalnie również aktualność...Joomli

Jak pobrać VMap

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku VMap) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie community Joomla! bez przerwy aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas instrukcje na temat VMap będą dla Was przydatne. Jeżeli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.