Ten kto posiada Joomla! albo innego CMS (Wordpress, Drupal, itp.) wie, iż rzeczywistym plusem tych programów nie jest System Zarządzania Treścią per se, lecz dodatkowo przygotowane dla nich aplikacje. W przypadku gdy mówimy o CMS Joomla!, za takie suplementy należy uznać Komponenty (po angielsku - components). Komponenty to bazowe, ale przy tym najbardziej złożone składniki CMS Joomla!. Liczba opisywanych dodatków przeznaczonych dla Joomla! z pewnością możemy liczyć nie w setkach a w kilku tysiącach. Należy wiedzieć, iż społeczność opisywanego Systemu Zarządzania Treścią ciągle poszerza się przygotowując nowe, innowacyjne rozwiązania. Dla przykładu, komponentem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! jest K2, DJ-Classifieds bądźProjectknife Również Wśród owych pluginów znajdziemy komponent - VM Aus Post Shipping for VirtueMart.

Garść informacji na temat VM Aus Post Shipping for VirtueMart

Narzędzie VM Aus Post Shipping for VirtueMart stanowi jasny przykład na to jak w paru posunięciach otrzymać sposobność powiększenia liczby proponowanych przez CMS Joomla funkcji, które przedtem nie były zaimplementowane, bądź mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Należałoby mieć na uwadze, iż dodatki ( wśród nich np. K2 lub DJ-Classifieds bądź właśnie VM Aus Post Shipping for VirtueMart) zezwalają na wyposażenie naszej strony internetowej w powyższe funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w oryginalny kod źródłowy CMS Joomla!. Taki sposób, przy zastosowaniu ostrożności umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego portalu dość wygodny sposób, i co kluczowe - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Komponent VM Aus Post Shipping for VirtueMart nie ma możliwości, jakiej szukam.

Jak postąpić w przypadku gdy zainstalowanydodatek VM Aus Post Shipping for VirtueMart nie posiada opcji, na której niezwykle nam zależy lub, której oczekiwaliśmy, że w nim będzie? Hmm sprawa zdaje się całkiem prosta. Tak jak zostało to opisane poprzednim akapicie, rozszerzenia w standardowej wersji, (przeważnie bezpłatnej) nie dysponują wszystkimi opcjami. Z tego względu najprostsze rozwiązanie to sprawdzenie czy funkcja, którą potrzebujemy nie jest czasami udostępniona w wersji rozszerzonej (płatnej). Deweloperzy rozszerzeń szczegółowo zawierają w specyfikacji, jakie funkcje dostępne są w darmowej wersji komponentu, a jakie extra w płatnej. Zostaje nam poszukać, czy czasem to na czym nam zależy i czego szukamy nie istnieje w opcji płatnej.

Drugim wyjściem jest...poszukanie odmiennego komponentu. Jeszcze raz przypominamy – rozszerzeń do Joomla! jest pare tysięcy (już ponad 8!). Dlatego drogą dedukcji możemy wywnioskować, że niektóre funkcje, które są przedmiotem komponentu po prostu się powtarzają. Zabierz się w podróż do świata Joomla i odnajdź komponent porównywalny do VM Aus Post Shipping for VirtueMart, a nawet może i lepszy!

Ahh tak! Nie napisaliśmy o "trzeciej drodze" :). Możesz zlecić stworzenie nowego rozszerzenia odpowiednim ludziom, dzięki temu będziesz widział(a), że program idealnie spełni swoją rolę. Komu przydzielić powyższą pracę? Postaw na nas! :).

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Jak ściągnąć VM Aus Post Shipping for VirtueMart

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie VM Aus Post Shipping for VirtueMart będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku VM Aus Post Shipping for VirtueMart) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie społeczność Joomli codziennie aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sugestie na temat VM Aus Post Shipping for VirtueMart były dla Ciebie przydatne. Jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Jak usunąć rozszerzenie VM Aus Post Shipping for VirtueMart w Joomla!...

Może przydarzyć się tak, iż plugin VM Aus Post Shipping for VirtueMart nie spełnia Twoich oczekiwań. Powiedzmy sobie szczerze – chcesz jak najszybciej usunąć go z własnej, uroczej witryny. Na taki przypadek jest tylko jedno lekarstwo – usunięcie z CMS VM Aus Post Shipping for VirtueMart. Jak to uczynić? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki usuniemy K2 DJ-Classifieds lub Projectknife czyli każdy komponent. Odwiedzamy panel administracyjny naszej strony › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania dodatku.

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.