Nieco informacji nawiązujących do VJ Calendar

Dodatek VJ Calendar jest świetnym wzorem obrazującym to jak w kilku prostych zabiegach możemy powiększyć liczbę proponowanych przez CMS zastosowań, które dotąd nie zostały zawarte w podstawowej wersji, lub mieliśmy z nimi kontakt w ograniczonym zakresie. Należałoby przypomnieć, że dodatki ( spośród nich np. Smart Slider lub Phoca Maps bądź akurat VJ Calendar) pozwalają na wyposażenie naszej portalu internetowego w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod źródłowy Joomla. Takie rozwiązaniegdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego serwisu dość pewny sposób, i co istotne - nie jest potrzebna wiedza związana z znajomością kodu .

Sposób instalacji VJ Calendar

Wracając do VJ Calendar. Jeżeli w jakiś sposób obawiacie się, że instalacja opisywanego rozszerzenia Was przerośnie - uspokajamy, nie ma obaw:). Instalacja - co jest dane nam przeczytać na witrynie twórcy VJ Calendar, praktycznie ogranicza się do dodania paczki instalacyjnej za pomocą standardowego instalatora, który typowo znajduje się w Joomla!, a więc dodanie VJ Calendar do Joomli niczym nie różni się od instalacji modułu Smart Slider, Phoca Mapsitp. Po wgraniu paczki z VJ Calendar komponent zostanie automatycznie dołączony do panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeżeli chcecie poznać więcej detali o VJ Calendar, polecamy Wam odwiedzić stronę producenta powyższego programu. Najprościej jest ją wyszukać bezpośrednio wpisując frazę VJ Calendar + Joomla w Google albo skorzystać z tego oto linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=VJ Calendar%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczne korzystanie z komponentu VJ Calendar

Być może niektórzy z Was zastanawiają się nad tym czy komponent dla Joomla! - VJ Calendar jest bezpieczny . Tutaj istotną sprawą jest zadbanie o jego aktualność. Łatwym sposobem na aktualizację VJ Calendar to przeprowadzenie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeżeli z jakichś względów nie możemy przeprowadzić w/w aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najnowszą wersję odnajdziemy na stronie internetowej twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Miejcie na uwadze! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie VJ Calendar,Smart Slider, Phoca Maps receptą na bezpieczeństwo jest aktualność rozszerzenia, a przy tym również aktualność...Joomli

Jak pobrać VJ Calendar

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku VJ Calendar) :-) extensions.joomla.org jest miejscem, w którym community Joomli bez przerwy aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zalecenia zawarte w tym artykule były dla Ciebie przydatne. Jeżeli jednak liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.