Ciut słów na temat Visual Styles Modules

Rozszerzenie Visual Styles Modules to ciekawy sposób wyjaśniającym to jak w niewielu prostych aktach dostać sposobność zwiększenia grona oferowanych przez CMS usług jakie dotąd nie do końca zostały wdrożone, albo mieliśmy z nimi przelotną styczność. Należałoby mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. AdsManager lub Content Templater bądź akurat Visual Styles Modules) pozwalają na wyposażenie strony WWW w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod Joomla. Takie rozwiązanie, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności w konsekwencji pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności serwisu w miarę bezpieczny sposób, a co kluczowe - bez znajomości zasad programowania.

Instalacja Visual Styles Modules w Joomli

Powracając do naszego komponentu. Jeżeli macie obawę, że instalacja opisywanego pluginu może Was przeróść - "relax", nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co przeczytamy na witrynie twórcy Visual Styles Modules, praktycznie ogranicza się do wgrania pliku instalacyjnego za pomocą podstawowego instalatora, który prawidłowo jest zlokalizowany w CMS Joomla!, czyli instalacja Visual Styles Modules w niczym nie jest różna od instalacji komponentu AdsManager, Content Templateritp. Po instalacji paczki z Visual Styles Modules komponent zostanie samoczynnie osadzony w panelu zarządzania.

PS jeżeli chcecie poznać więcej szczegółów na temat Visual Styles Modules, polecamy Wam zapoznać się z witryną twórcy opisywanego rozszerzenia. Najłatwiej jest ją znaleźć wklepując frazę Visual Styles Modules + Joomla w Google albo wykorzystać link poniżej: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Visual Styles Modules%2BJoomla%20Extension%20Documentation

W jaki sposób usunąć rozszerzenie Visual Styles Modules ...

Może zdarzyć się tak, że komponent Visual Styles Modules nie spełnia Twoich wymagań. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś błyskawicznie unicestwić go z własnej, wspaniałej strony. W takim wypadku jest wyłącznie jedno rozwiązanie – odinstalowanie Visual Styles Modules. W jaki sposób to sprawić? Dokładnie w ten sam sposób w jaki odinstalujemy AdsManager Content Templater lub ARI Ext Menu czyli jakikolwiek inny komponent. Odwiedzamy panel zarządzania stronki › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › a z niej klikamy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Po całej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania pluginu.

Skąd pobrać Visual Styles Modules

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie Visual Styles Modules będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym wypadku Visual Styles Modules) :-) extensions.joomla.org jest miejscem gdzie społeczność Joomli bez ustanku aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy na to, że przekazane przez nas podpowiedzi na temat Visual Styles Modules będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli jednak liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z naszą firmą. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.