Ciutkę stwierdzeń dotyczących Visitors Counter

Rozszerzenie Visitors Counter jest oczywistym modelem opisującym to jak w paru prostych aktach mamy możliwość zwiększyć liczbę proponowanych przez CMS Joomla funkcji, które przedtem nie do końca zostały wdrożone, albo mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. GTranslate lub SIGE - Simple Image Gallery Extended bądź właśnie Visitors Counter) pozwalają na wyposażenie strony internetowej w powyższe funkcje i treści bez konieczności wpływania na oryginalny kod źródłowy Joomla. Takie podejściegdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności portalu w miarę wygodny sposób, oraz co ważne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zainstalować Visitors Counter w Joomla?

Jeżeli instalacja Visitors Counter powoduje w Was zgrozę i myślicie, że może Was przeróść - "relax", nie ma obaw:). Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Visitors Counter, ogranicza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej za sprawą zwykłego instalatora, który modelowo znajduje się w Joomla!, a więc dodanie Visitors Counter do Joomli w niczym nie jest różna od instalacji komponentu GTranslate, SIGE - Simple Image Gallery Extendeditp. Po wgraniu paczki z Visitors Counter rozszerzenie zostanie samodzielnie osadzony w panelu zarządzania.

PS. Jeżeli chcecie poznać więcej interesujących detali na temat Visitors Counter, polecamy Wam "zagłębić" się w stronę dewelopera powyższego komponentu. Najłatwiej na nią trafić wpisując wyrażenie Visitors Counter + Joomla w Google bądź skorzystać z tego oto linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Visitors Counter%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczeństwo korzystania z Visitors Counter

Niektórzy spośród Was, pewnie zastanawiają się czy komponent - Visitors Counter jest bezpieczny . W tym miejscu przewodnią kwestią zdaje się być zadbanie o jego aktualność. Prostym sposobem na aktualizację Visitors Counter to wykonanie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. W sytuacji, gdy nie możemy przeprowadzić w/w aktualizacji poprzez panel zarządzania, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najaktualniejszą wersję odnajdziemy na stronie internetowej dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Zapamiętajce! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie Visitors Counter,GTranslate, SIGE - Simple Image Gallery Extended receptą na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, no i naturalnie również aktualność...CMS Joomla!

Skąd bezpiecznie pobrać Visitors Counter

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego rozszerzenia jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym wypadku Visitors Counter) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie community Joomla! bez przerwy aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby porady na temat Visitors Counter były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.