Chwila na kilka zdań o Virtuemart accordion menu

Virtuemart accordion menu stanowi oryginalny przykład wyjaśniającym to jak w paru zabiegach dostać możliwość zwiększenia liczby proponowanych przez CMS usług jakie przedtem nie zostały zawarte w podstawowej wersji, bądź mieliśmy z nimi kontakt w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby pamiętać, iż "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. Google Maps by Reumer lub Pro Magic Audio Player , czy akurat Virtuemart accordion menu) pozwalają na wyposażenie witryny internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod źródłowy CMS Joomla!. Taka możliwość, przy zachowaniu należytej ostrożności i uwadze w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością serwisu dość bezkolizyjny sposób, oraz co ważne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Procedura instalacji Virtuemart accordion menu

Jeżeli czujecie strach, że instalacja tego dodatku Was przerośnie - uspokajamy, nie ma obaw:). Instalacja - co jest dane nam przeczytać w dokumentacji Virtuemart accordion menu, redukuje się co do zasady do załadowania pliku instalacyjnego poprzez podstawowy instalator, który domyślnie jest zlokalizowany w Joomla!, a co z tego wynika dodanie Virtuemart accordion menu do Joomli jest dokładnie identyczne jak instalacja dodatku Google Maps by Reumer, Pro Magic Audio Playeritp. Po instalacji folderu instalacyjnego z Virtuemart accordion menu rozszerzenie zostanie samodzielnie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS jeżeli jesteście zainteresowani o Virtuemart accordion menu, polecamy Wam zapoznać się z witryną producenta tego rozszerzenia. Najprościej jest ją znaleźć bezpośrednio wpisując wyrażenie Virtuemart accordion menu + Joomla w Google albo skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=Virtuemart accordion menu + Joomla

Jak usunąć dodatek Virtuemart accordion menu ...

Może przydarzyć się tak, iż dodatek Virtuemart accordion menu okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś błyskawicznie pozbyć się go z własnej, wspaniałej witryny. Na taki przypadek jest wyłącznie jedno rozwiązanie – odinstalowanie Virtuemart accordion menu. Jak to zrealizować? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy Google Maps by Reumer Pro Magic Audio Player lub Mini FrontPage czyli każdy komponent. Wchodzimy w panel zarządzania stronki › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania rozszerzenia.

Jak ściągnąć Virtuemart accordion menu

Bezpiecznym i chyba najprostszym sposobem na pobranie Virtuemart accordion menu jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odnalezienie interesującego nas dodatku (czyli w tym wypadku Virtuemart accordion menu) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie populacja Joomli nieustannie aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby porady na temat Virtuemart accordion menu były dla Was przydatne. Jeżeli mimo to potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.