Garść stwierdzeń o Vinaora Visitors Counter

Narzędzie Vinaora Visitors Counter stanowi ciekawy przykład pokazującym to jak w paru nieskomplikowanych posunięciach mamy możliwość zwiększyć liczbę oferowanych przez CMS Joomla usług jakie przedtem nie zostały zaimplementowane, albo mieliśmy z nimi przelotną styczność. Należałoby przypomnieć, iż dodatki ( spośród nich np. J2Store lub CComment Pro , czy akurat Vinaora Visitors Counter) zezwalają na urządzenie strony internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod Joomla. Taki sposóbgdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego portalu w miarę pewny sposób, a co kluczowe - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Instalacja Vinaora Visitors Counter w Joomla

Wracając do Vinaora Visitors Counter. Jeżeli macie obawę, że instalacja opisywanego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co możemy przeczytać specyfikacji dodatku Vinaora Visitors Counter, co do zasady sprowadza się do załadowania archiwum instalacyjnego za sprawą standardowego instalatora, który prawidłowo ma lokalizację w CMS Joomla!, a co z tego wynika dodanie Vinaora Visitors Counter do Joomli jest takie samo jak instalacja dodatku J2Store, CComment Proitp. Po instalacji folderu skompresowanego z komponentem Vinaora Visitors Counter komponent zostanie samoistnie osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeśli macie ochotę poznać więcej ciekawych detali na temat Vinaora Visitors Counter, polecamy Wam zapoznać się z stroną internetową twórcy niniejszego rozszerzenia. Najprościej jest ją znaleźć bezpośrednio wpisując zwrot Vinaora Visitors Counter + Joomla w Google bądź skorzystać z tego oto linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Vinaora Visitors Counter%2BJoomla%20Extension%20Documentation

A jak odinstalować rozszerzenie Vinaora Visitors Counter w Joomla!...

Może przydarzyć się tak, iż komponent Vinaora Visitors Counter okazał się być niewypałem. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś jak najszybciej usunąć go z własnej, cudownej strony. Na taki przypadek istnieje wyłącznie jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS Vinaora Visitors Counter. Jak możesz tego dokonać? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką odinstalujemy J2Store CComment Pro lub SobiPro czyli jakikolwiek komponent. Odwiedzamy panel administracyjny stronki › w następnym kroku odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Po całej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania komponentu.

Skąd pobrać Vinaora Visitors Counter

Bezpiecznym i chyba najprostszym sposobem na pobranie Vinaora Visitors Counter będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym wypadku Vinaora Visitors Counter) :-) extensions.joomla.org jest miejscem gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez przerwy aktualizują i zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje zawarte w tej publikacji były dla Was przydatne. Jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.