Jeżeli jesteś osobą, która pasjonuje się CMS Joomla! albo innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, etc.) to zapewne wiesz,że prawdziwym plusem systemów to nie System Zarządzania Treścią sam w sobie, a specjalnie napisane dla nich aplikacje. Dla Joomli takimi dodatkami są Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponent to podstawowy, jednakże nader zaawansowany składnik Joomli. Zbiór opisywanych dodatków stworzonych dla Joomla! z pewnością zawiera się nie w setkach a w paru tysiącach. Należy mieć na uwadze, że grupa społeczna owego CMS ciągle rośnie i tworzy nowe ikreatywne rozwiązania. Dla przykładu, komponentem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! jest Joom Donation, SIGE - Simple Image Gallery Extended iMini FrontPage Również Pośrodku owych dodatków odnajdziemy komponent - Vik Rent Car.

Ciutkę stwierdzeń o Vik Rent Car

Suplement Vik Rent Car stanowi oryginalny sposób , który pokazuje na to jak w paru prostych krokach możemy wpłynąć na liczbę proponowanych przez CMS funkcji, które dotąd nie były dostępne, albo mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto pamiętać, że "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. Joom Donation lub SIGE - Simple Image Gallery Extended bądź akurat Vik Rent Car) pozwalają na "udekorowanie" strony internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod Joomli. Taka strategia, przy zastosowaniu odpowiedniej ostrożności umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności własnego serwisu w miarę bezkolizyjnyi stabilny sposób, i co najistotniejsze - bez znajomości zasad programowania.

W dodatkuVik Rent Car nie istnieje funkcja, jaka jest dla mnie ważna.

Co na wypadek kiedy Vik Rent Car nie ma możliwości, na której nam bardzo zależy lub, której spodziewaliśmy się, że w nim znajdziemy? Hmm sprawa wydaje się być stosunkowo oczywista. Jak napomknęliśmy w wcześniejszym akapicie, rozszerzenia w opcji podstawowej, (przeważnie darmowej) nie mają wszystkich funkcji. Z tego względu najlepsze rozwiązanie sytuacji to poszukanie czy funkcja, którą potrzebujemy nie jest czasem udostępniona w wersji płatnej. Twórcy rozszerzeń drobiazgowo zawierają w dokumentacji, które z wymienionych funkcji są dostępne w bezpłatnej wersji komponentu, a które extra w "komercyjnej". Pozostaje nam wyszukać, czy czasami to na czym nam zależy i czego poszukujemy nie jest udostępniane odpłatnie.

Kolejnym sposobem jest...wybranie innego komponentu. Jeszcze raz informujemy – rozszerzeń do Joomla! jest pare tysięcy (już ponad 8!). Dlatego prosty wniosek, że niektóre schematy najzwyczajniej na świecie się powtarzają. Wejdź w głąb świata Joomla i odnajdź komponent porównywalny do Vik Rent Car, a nawet może i lepszy!

Ahh tak! Zapomnieliśmy o "trzeciej drodze" :). Możesz po prostu zlecić zbudowanie komponentu szytego na miarę, wtedy program będzie idealnie dostosowany do Twoich potrzeb. Komu zlecić powyższą pracę.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Skąd bezpiecznie pobrać Vik Rent Car

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Vik Rent Car) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym community Joomli nieustannie aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy na to, że powyższe sugestie na temat Vik Rent Car będą dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

A jak odinstalować komponent Vik Rent Car ...

Istnieje prawdopodobieństwo, że rozszerzenie Vik Rent Car okazał się być niewypałem. Prosto z mostu – chciał(a)byś jak najszybciej usunąć go ze swojej wspaniałej witryny. W takim wypadku istnieje tylko jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS Vik Rent Car. W jaki sposób to dokonać? Dokładnie tą samą metodą jaką odinstalujemy Joom Donation SIGE - Simple Image Gallery Extended lub Mini FrontPage czyli jakikolwiek komponent. Odwiedzamy panel zarządzania strony › następnie powinniśmy odszukaćzakładkę "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › klikamy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania komponentu.

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.