Moment na kilka wzmianek o Vik Events

Suplement Vik Events stanowi świetny model opisującym to jak w paru nieskomplikowanych krokach możemy powiększyć grono oferowanych przez CMS Joomla usług jakie przedtem nie zostały zaimplementowane, albo mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonym zakresie. Należałoby mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. JSitemap lub All Video Share , czy akurat Vik Events) zezwalają na zagospodarowanie naszej portalu w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności wpływania na oryginalny kod CMS Joomla!. Takie podejście, przy zastosowaniu ostrożności i uwadze w konsekwencji pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności serwisu dość bezkolizyjny sposób, oraz co najistotniejsze - nie jest konieczna umiejętność dotycząca znajomości kodu .

Instalacja Vik Events w Joomli

Jeżeli instalacja opisywanego komponentu powoduje w Was obawę i czujecie, że Was przerasta - spokojnie, bez niepokoju:). Implementacja - co możemy przeczytać w dokumentacji Vik Events, redukuje się co do zasady do wgrania paczki instalacyjnej za sprawą podstawowego instalatora, który domyślnie znajduje się w Joomla!, czyli dodanie Vik Events do Joomli niczym nie różni się od instalacji modułu JSitemap, All Video Shareitp. Po wgraniu folderu skompresowanego z komponentem Vik Events rozszerzenie zostanie samoistnie osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeśli jesteście zainteresowani o Vik Events, proponujemy Wam odwiedzić home page dewelopera niniejszego rozszerzenia. Najprościej jest ją znaleźć bezpośrednio wklepując frazę Vik Events + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link poniżej: http://www.google.com/search?q=Vik Events + Joomla

Jak usunąć rozszerzenie Vik Events w Joomla!...

Istnieje prawdopodobieństwo, iż moduł Vik Events nie spełnia Twoich oczekiwań. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś szybko usunąć go z własnej, wspaniałej stronyinternetowej. W takim przypadku jest tylko jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS Vik Events. W jaki sposób to zrealizować? Dokładnie tą samą metodą jaką odinstalujemy JSitemap All Video Share lub Form Maker czyli jakikolwiek komponent. Odwiedzamy panel zarządzania naszej stronki › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › klikamy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania rozszerzenia.

Pobieranie Vik Events

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie Vik Events będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym przypadku Vik Events) :-) extensions.joomla.org to miejsce, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! nieustannie aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Liczymy na to, że powyższe porady na temat Vik Events będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli jednak odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.