Rozszerzenia a CMS Joomla

Jeżeli jesteś osobą, która pasjonuje się CMS Joomla! i innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop itp.) to świetnie wiesz,że rzeczywistą potęgą tych programów to nie CMS per se, a dodatkowo napisane dla nich dodatki. W przypadku gdy mówimy o CMS Joomla!, za takie rozszerzenia należy uznać Komponenty (po ang. components). Komponenty to elementarne, ale najbardziej skomplikowane częsci Joomli. Liczba pluginów stworzonych z myślą dla tego CMS możemy liczyć w paru tysiącach. Warto pamiętać, że społeczność tego CMS stale wzrasta i publikuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Przykładowym rozszerzeniem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! to FaLang, JSN UniForm PRO bądźJSN PowerAdmin Także Pośród owych rozszerzeń możemy odnaleźć komponent - VehicleManager.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Wysokiej jakości kod

Ciut wzmianek w temacie VehicleManager

Narzędzie VehicleManager jest oczywistym "okazem" pokazującym to jak w kilku nieskomplikowanych aktach jesteśmy w stanie zwiększyć grono proponowanych przez CMS usług jakie dotąd nie do końca zostały zawarte w podstawowej wersji, albo mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Należałoby mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. FaLang lub JSN UniForm PRO , czy właśnie VehicleManager) zezwalają na "udekorowanie" strony internetowej w powyższe funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod Joomli. Takie wyjściegdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego portalu w miarę wygodny sposób, i co najistotniejsze - nie jest istotna umiejętność związana z programowaniem .

Jak zainstalować komponent VehicleManager w Joomla?

Powracając do VehicleManager . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy VehicleManager sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z VehicleManager komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu VehicleManager proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „VehicleManager” + Joomla w Google.

Z jakiej strony pobrać VehicleManager

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego dodatku jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku VehicleManager) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie populacja Joomli codziennie aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zalecenia zawarte w tej publikacji były dla Was przydatne. Jeżeli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

W jaki sposób odinstalować rozszerzenie VehicleManager w CMS Joomla!...

Istnieje prawdopodobieństwo, że rozszerzenie VehicleManager okazał się być niewypałem. Prosto z mostu – chcesz jak najszybciej usunąć go ze swojej uroczej witryny. W takim wypadku jest tylko jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS VehicleManager. Jak tego dokonać? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki usuniemy FaLang JSN UniForm PRO lub JSN PowerAdmin czyli każdy inny komponent. Odwiedzamy panel zarządzania stronki › następnie odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › a z niej klikamy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania rozszerzenia.

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.