Dodatki a CMS Joomla

Każdy kto wykorzystuje CMS Joomla! albo innego CMS (Wordpress, Drupal, itp.) wie, iż prawdziwym plusem owych programów nie jest System Zarządzania Treścią per se, a specjalnie dedykowane dla nich moduły. Jeżeli mówimy o CMS Joomla!, takimi dodatkami są Komponenty (po ang. components). Komponenty to bazowe, i najbardziej złożone segmenty CMS Joomla!. Ilość opisywanych dodatków przeznaczonych dla Joomli zawiera się w kilku tysiącach. Należy wiedzieć, iż "community" owego Systemu Zarządzania Treścią ciągle się powiększa przygotowując nowe, innowacyjne rozwiązania. Przykładowym rozszerzeniem dla Joomla jest Fabrik, Articles Anywhere a takżeJoomShopping Także Pośrodku tych pluginów odnajdziemy komponent - Vehicle Management Component (VEMACO).

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Profesjonalny CMS

Trochę informacji w temacie Vehicle Management Component (VEMACO)

Narzędzie Vehicle Management Component (VEMACO) to idealny model wyjaśniającym to jak w niewielu nieskomplikowanych krokach jesteśmy w stanie powiększyć ilość proponowanych przez CMS funkcji jakie przedtem nie zostały zawarte w podstawowej wersji, albo mieliśmy z nimi kontakt w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby mieć na uwadze, iż dodatki (a wśród nich np. Fabrik lub Articles Anywhere , czy akurat Vehicle Management Component (VEMACO)) pozwalają na urządzenie naszej portalu internetowego w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod CMS Joomla!. Taka strategiagdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności własnego portalu dość bezkolizyjnyi stabilny sposób, a co najważniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zainstalować komponent Vehicle Management Component (VEMACO) w Joomla?

Powracając do Vehicle Management Component (VEMACO) . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Vehicle Management Component (VEMACO) sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Vehicle Management Component (VEMACO) komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Vehicle Management Component (VEMACO) proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Vehicle Management Component (VEMACO)” + Joomla w Google.

Z jakiej strony ściągnąć Vehicle Management Component (VEMACO)

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie Vehicle Management Component (VEMACO) będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odszukanie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym przypadku Vehicle Management Component (VEMACO)) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie community Joomli nieustannie aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby instrukcje na temat Vehicle Management Component (VEMACO) były dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

A jak odinstalować komponent Vehicle Management Component (VEMACO) w Joomla!...

Istnieje prawdopodobieństwo, iż komponent Vehicle Management Component (VEMACO) okazał się być niewypałem. Prosto z mostu – chciał(a)byś błyskawicznie usunąć go z własnej, wspaniałej witryny. W takim przypadku istnieje wyłącznie jedno rozwiązanie – odinstalowanie Vehicle Management Component (VEMACO). Jak tego dokonać? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką usuniemy Fabrik Articles Anywhere lub JoomShopping czyli każdy komponent. Wchodzimy w panel zarządzania naszej stronki › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › klikamy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania rozszerzenia.

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.