Rozszerzenia a CMS Joomla

Jeśli uważasz się za osobę, która skupia się na CMS Joomla! albo innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop itp.) to zapewne wiesz,iż rzeczywistym plusem tych programów nie jest System Zarządzania Treścią sam w sobie, lecz dodatkowo stworzone dla nich aplikacje. Jeżeli chodzi o CMS Joomla! za takie dodatki powinniśmy uznać Komponenty (po ang. components). Komponenty to zasadnicze, ale najbardziej złożone cząstki Joomla. Ilość wspomnianych rozszerzeń przeznaczonych dla Joomli mieści się w tysiącach. Warto pamiętać, iż społeczność owego CMS stale rośnie i przygotowuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Przykładowym rozszerzeniem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! jest JSitemap, CComment Pro iZOO Także Pośród tychże programów znajdziemy komponent - User Article Manager.

  • CMS Joomla
  • Odporność na wirusy
  • Fachowy kod

Garść wzmianek poruszających temat User Article Manager

Dodatek User Article Manager stanowi jasny wzór pokazującym to jak w paru prostych posunięciach mamy możliwość powiększyć liczbę oferowanych przez CMS zastosowań, które przedtem nie były możliwe, bądź mieliśmy z nimi przelotną styczność. Należałoby przypomnieć, iż dodatki ( wśród nich np. JSitemap lub CComment Pro , czy właśnie User Article Manager) pozwalają na urządzenie strony WWW w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności wpływania na pierwotny kod Joomla. Takie wyjściegdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności naszego portalu dość bezpieczny sposób, oraz co ważne - nie jest wymagana umiejętność dotycząca programowania .

Jak zainstalować komponent User Article Manager w Joomla?

Powracając do User Article Manager . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy User Article Manager sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z User Article Manager komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu User Article Manager proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „User Article Manager” + Joomla w Google.

Z jakiej strony pobrać User Article Manager

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku User Article Manager) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie społeczeństwo Joomla! bez przerwy aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy na to, że powyższe sugestie na temat User Article Manager będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne użytkowanie komponentu User Article Manager

Możliwe, iż zastanawiasz się nad bezpieczeństwem User Article Manager. W tym miejscu najistotniejszą sprawą jest zadbanie o jego aktualność. Najprostszym zabiegiem na aktualizację User Article Manager to zrobienie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeśli z jakichś względów nie jesteśmy w stanie przeprowadzić aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najnowszą wersję znajdziemy na stronie internetowej producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Zapamiętajce! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie User Article Manager,JSitemap, CComment Pro rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, no i naturalnie również aktualność...CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.