Dodatki a CMS Joomla

Każdy kto posiada Joomla albo innego CMS (Wordpress, Drupal, etc.) wie, iż rzeczywistą cechą dodatnią systemów nie jest System Zarządzania Treścią sam w sobie, a specjalnie napisane dla nich aplikacje. Dla Joomli takimi dodatkami są Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponent to kluczowy, jednakże najbardziej złożony składnik do Joomli. Liczba wspomnianych rozszerzeń przeznaczonych dla Joomli z pewnością mieści się w kilku tysiącach. Należy pamiętać, iż wspólnota tego CMS systematycznie rośnie i publikuje nowe ikreatywne rozwiązania. Na przykład rozszerzeniem dla CMS Joomla! jest GTranslate, JEA ijDownloads Również Pośród owych dodatków jesteśmy w stanie wyszukać komponent - Ultimate Feed Display.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Profesjonalny CMS

Garść zdań dotyczących Ultimate Feed Display

Suplement Ultimate Feed Display jest ciekawym modelem opisującym to jak w niewielu działaniach otrzymać sposobność zwiększenia ilości proponowanych przez CMS funkcji jakie przedtem nie do końca były dostępne, albo mieliśmy z nimi kontakt w ograniczonym zakresie. Warto przypomnieć, iż "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. GTranslate lub JEA bądź akurat Ultimate Feed Display) zezwalają na wyposażenie witryny internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod źródłowy Joomli. Taki system, przy zachowaniu należytej ostrożności i uwadze umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego portalu w miarę bezpieczny sposób, oraz co istotne - bez umiejętności programowania.

Jak zainstalować komponent Ultimate Feed Display w Joomla?

Powracając do Ultimate Feed Display . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Ultimate Feed Display sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Ultimate Feed Display komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Ultimate Feed Display proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Ultimate Feed Display” + Joomla w Google.

Z jakiej strony pobrać Ultimate Feed Display

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Ultimate Feed Display) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie populacja Joomli nieustannie aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy, że przekazane przez nas podpowiedzi na temat Ultimate Feed Display będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne korzystanie z Ultimate Feed Display

Możliwe, że zastanawiasz się nad tym czy komponent - Ultimate Feed Display jest bezpieczny . Tutaj kardynalną sprawą powinno być zadbanie o jego aktualność. Najprostszym zabiegiem na aktualizację Ultimate Feed Display będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. W przypadku, gdy nie jesteśmy w stanie przeprowadzić wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najaktualniejszą wersję odnajdziemy na stronce producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie Ultimate Feed Display,GTranslate, JEA rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność rozszerzenia, ale również aktualność...CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.