Dodatki a CMS Joomla

Ten kto posiada Joomla! albo innego CMS (Drupal, Wordpress, itd.) wie, że realną zaletą owych programów nie jest CMS sam w sobie, a dodatkowo stworzone dla nich rozszerzenia. Jeżeli mówimy o Joomla!, takimi rozszerzeniami są Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponenty to bazowe, jednakże najbardziej skomplikowane cząstki CMS Joomla!. Zbiór pluginów dla tego CMS z pewnością mieści się w paru tysiącach. Warto wiedzieć, że "community" owego CMS bez przerwy wzrasta i opracowuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Na przykład rozszerzeniem dla CMS Joomla! jest DJ-ImageSlider, EDocman lubFacebook Wall Feeds Również Pośrodku tychże dodatków odnajdziemy komponent - Ultimate Facebook Like Content Button.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Wysokiej jakości CMS

Kilka zdań nawiązujących do Ultimate Facebook Like Content Button

Rozszerzenie Ultimate Facebook Like Content Button jest prostym przykładem oddającym to jak w niewielu ruchach otrzymać możliwość zwiększenia grona oferowanych przez CMS Joomla usług jakie dotychczas nie do końca zostały wdrożone, lub mieliśmy z nimi kontakt w okrojonym zakresie. Warto przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. DJ-ImageSlider lub EDocman , czy akurat Ultimate Facebook Like Content Button) zezwalają na wyposażenie witryny internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności ingerowania w pierwotny kod CMS Joomla!. Takie podejściegdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego portalu dość bezkolizyjnyi stabilny sposób, i co istotne - nie jest wymagana umiejętność związana z znajomością kodu .

Jak zainstalować komponent Ultimate Facebook Like Content Button w Joomla?

Powracając do Ultimate Facebook Like Content Button . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Ultimate Facebook Like Content Button sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Ultimate Facebook Like Content Button komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Ultimate Facebook Like Content Button proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Ultimate Facebook Like Content Button” + Joomla w Google.

Jak ściągnąć Ultimate Facebook Like Content Button

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie Ultimate Facebook Like Content Button będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odnalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym wypadku Ultimate Facebook Like Content Button) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! codziennie aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby instrukcje zawarte w tej publikacji były dla Was przydatne. Jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne korzystanie z wtyczki Ultimate Facebook Like Content Button

Zapewne niektórzy z Was zastanawiają się nad tym czy komponent - Ultimate Facebook Like Content Button jest bezpieczny . W tym miejscu kardynalną kwestią jest pilnowanie jego aktualności. Prostym zabiegiem na aktualizację Ultimate Facebook Like Content Button to przeprowadzenie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. W sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie wykonać w/w aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najaktualniejszą wersję odnajdziemy na stronce dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Abstrahując, czy jest to dodatek Ultimate Facebook Like Content Button,DJ-ImageSlider, EDocman rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, ale również aktualność...Joomli

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.