Garść informacji o Tweet Display Back

Narzędzie Tweet Display Back stanowi idealny wzór na to jak w niewielu działaniach otrzymać możliwość powiększenia ilości oferowanych przez CMS usług jakie przedtem nie do końca były zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi przelotną styczność. Należałoby przypomnieć, że dodatki (a spośród nich np. EShop lub JEA bądź akurat Tweet Display Back) pozwalają na urządzenie portalu w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod CMS Joomla!. Taka metoda, przy zastosowaniu ostrożności i uwadze pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego serwisu w miarę bezkolizyjny sposób, i co kluczowe - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Procedura instalacji Tweet Display Back

Wracając do rozszerzenia Tweet Display Back. Jeżeli instalacja opisywanego komponentu powoduje w Was obawy i myślicie, że Was przerasta - "relax", nie ma co się niepokoić:). Instalacja - co przeczytamy specyfikacji dodatku Tweet Display Back, praktycznie ogranicza się do załadowania archiwum instalacyjnego za sprawą standardowego instalatora, który prawidłowo znajduje się w CMS Joomla!, a co za tym idzie instalacja Tweet Display Back jest dokładnie identyczne jak instalacja pluginu EShop, JEAitp. Po instalacji folderu skompresowanego z Tweet Display Back komponent zostanie samoczynnie dodany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeżeli macie ochotę poznać więcej ciekawych szczegółów na temat Tweet Display Back, proponujemy zapoznać się z stroną twórcy opisywanego rozwiązania. Najłatwiej na nią trafić bezpośrednio wpisując wyrażenie Tweet Display Back + Joomla w Google bądź skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=Tweet Display Back + Joomla

Bezpieczeństwo używania komponentu Tweet Display Back

Możliwe, że zastanawiasz się nad bezpieczeństwem rozszerzenia Tweet Display Back. W tym miejscu najistotniejszą sprawą jest zadbanie o jego aktualność. Bezproblemowym sposobem na aktualizację Tweet Display Back to zrobienie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W przypadku, gdy nie możemy wykonać wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najświeższą wersję odszukamy na stronie internetowej autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Abstrahując, czy jest to dodatek Tweet Display Back,EShop, JEA receptą na bezpieczeństwo jest aktualność rozszerzenia, no i bezsprzecznie również aktualność...CMS Joomla!

Z jakiej strony ściągnąć Tweet Display Back

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie każdego komponentu będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym wypadku Tweet Display Back) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! nieustannie aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Liczymy na to, że przekazane przez nas informacje na temat Tweet Display Back będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.