Ciutkę zdań dotyczących True Typography

Suplement True Typography stanowi interesujący przykład obrazującym to jak w niewielu prostych działaniach otrzymać sposobność powiększenia ilości proponowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie przedtem nie zostały wdrożone, albo mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. HikaShop lub OSMap , czy właśnie True Typography) pozwalają na "udekorowanie" witryny w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod źródłowy Joomla. Taki system, przy zastosowaniu odpowiedniej ostrożności w konsekwencji pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności swojego serwisu w miarę wygodny sposób, oraz co najważniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Implementacja True Typography w CMS Joomla

Jeżeli czujecie strach, że instalacja pluginu Was przerośnie - "relax", bez niepokoju:). Implementacja - co możemy przeczytać w dokumentacji True Typography, praktycznie ogranicza się do dodania pliku instalacyjnego za pomocą podstawowego instalatora, który domyślnie znajduje się w Joomla!, a co za tym idzie instalacja True Typography w niczym nie jest różna od instalacji komponentu HikaShop, OSMapitp. Po instalacji folderu instalacyjnego z komponentem True Typography rozszerzenie zostanie z automatu dołączony do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli jesteście zainteresowani na temat True Typography, proponujemy Wam zapoznać się z stroną twórcy tego dodatku. Najłatwiej jest ją znaleźć bezpośrednio wpisując frazę True Typography + Joomla w wyszukiwarkę bądź wykorzystać link poniżej: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=True Typography%2BJoomla%20Extension%20Documentation

A jak usunąć komponent True Typography w CMS Joomla!...

Może przydarzyć się tak, że komponent True Typography okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś szybko pozbyć się go ze swojej wspaniałej witryny. Na taki przypadek istnieje tylko jedno lekarstwo – odinstalowanie True Typography. Jak możesz tego dokonać? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką usuniemy HikaShop OSMap lub mavik Thumbnails czyli każdy komponent. Otwieramy panel administracyjny strony › w następnym kroku odzszukujemyzakładkę "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › wybieramy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Po całej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania komponentu.

Jak ściągnąć True Typography

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie True Typography jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie znalezienie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym przypadku True Typography) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez przerwy aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy na to, że przekazane przez nas wskazówki na temat True Typography będą dla Was przydatne. Jeśli jednak odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.