Jeżeli jesteś osobą, która pasjonuje się CMS Joomla! bądź innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, itd.) to zapewne wiesz,że rzeczywistym plusem takich systemów to nie System Zarządzania Treścią per se, lecz specjalnie utworzone dla nich aplikacje. W przypadku gdy mówimy o CMS Joomla!, za takie dodatki należy uznać Komponenty (po ang. components). Komponent to elementarny, ale nader skomplikowany składnik Joomla. Liczba wspomnianych pluginów stworzonych z myślą dla CMS Joomla! możemy liczyć nie w setkach a w paru tysiącach. Warto pamiętać, że wspólnota owego Systemu Zarządzania Treścią systematycznie wzrasta przygotowując nowe, innowacyjne rozwiązania. Dla przykładu, rozszerzeniem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! jest ChronoForms, Autostand a takżejDownloads Również Wśród tych dodatków możemy wyszukać komponent - Trombinoscope Contacts Pro.

Nieco stwierdzeń nawiązujących do Trombinoscope Contacts Pro

Rozszerzenie Trombinoscope Contacts Pro jest świetnym "okazem" opisującym to jak w kilku zabiegach mamy możliwość wpłynąć na ilość oferowanych przez CMS Joomla funkcji, które dotychczas nie do końca zostały wdrożone, albo mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. ChronoForms lub Autostand bądź właśnie Trombinoscope Contacts Pro) pozwalają na urządzenie naszej witryny internetowej w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod źródłowy Joomla. Taka strategiagdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności naszego serwisu dość wygodny sposób, oraz co kluczowe - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Komponent Trombinoscope Contacts Pro nie ma możliwości, jakiej poszukuję.

Co na wypadek gdy Trombinoscope Contacts Pro nie posiada funkcji, na której nam bardzo zależy lub, której spodziewaliśmy się, że w nim znajdziemy? Hmm sprawa zdaje się dość prosta. Tak jak zostało to nadmienione w powyższym akapicie, dodatki w standardowej wersji, (przeważnie bezpłatnej) nie posiadają wszystkich opcji. Dlatego, z powyższych powodów najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzić czy opcja, która jest dla nas istotna nie jest czasami udostępniona w opcji rozszerzonej (płatnej). Twórcy dodatków drobiazgowo opisują w dokumentacji, które funkcje są dostępne w wersji darmowej, a które extra w "komercyjnej". Pozostaje nam poszukać, czy czasami to na czym nam zależy i czego szukamy nie jest udostępniane odpłatnie.

Opcjonalnym wyjściem jest...wybranie odmiennego komponentu. Ponownie informujemy – rozszerzeń do CMS Joomla! naprawdę sporo bo pare tysięcy (już ponad 8!). Dlatego drogą dedukcji możemy wywnioskować, że niektóre funkcje, które są przedmiotem komponentu najzwyczajniej na świecie się "dublują". Zabierz się w podróż do świata Joomla i odnajdź komponent zbliżony do Trombinoscope Contacts Pro, a może i skuteczniejszy!

Jest jeszcze trzecie wyjście :). Możesz po prostu zlecić zbudowanie komponentu szytego na miarę, dzięki temu będziesz widział(a), że program idealnie spełni swoją rolę. Zastanawiasz się komu przydzielić taką odpowiedzialną pracę? Postaw na nas! :).

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Skąd bezpiecznie pobrać Trombinoscope Contacts Pro

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Trombinoscope Contacts Pro) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! nieustannie aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy na to, że przekazane przez nas porady na temat Trombinoscope Contacts Pro będą dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak liczysz na fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne użytkowanie komponentu Trombinoscope Contacts Pro

Możliwe, że zastanawiasz się nad bezpieczeństwem Trombinoscope Contacts Pro. W tym miejscu nadrzędną sprawą zdaje się być zadbanie o jego aktualność. Bezproblemowym sposobem na aktualizację Trombinoscope Contacts Pro to zrobienie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. W sytuacji, gdy nie możemy wykonać w/w aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najświeższą wersję odnajdziemy na stronce dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie Trombinoscope Contacts Pro,ChronoForms, Autostand rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, no i naturalnie również aktualność...Joomli

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.