Czas na kilka zdań w temacie Thinkery Work Force

Suplement Thinkery Work Force to praktyczny model opisującym to jak w paru nieskomplikowanych aktach jesteśmy w stanie wpłynąć na grono oferowanych przez CMS Joomla funkcji jakie przedtem nie do końca były zaimplementowane, bądź mieliśmy z nimi kontakt w ograniczonym zakresie. Należałoby pamiętać, że "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. Event Booking lub Art Calendar , czy właśnie Thinkery Work Force) zezwalają na wyposażenie naszej strony WWW w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod źródłowy Joomla. Taki systemgdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego portalu dość pewny sposób, a co ważne - bez umiejętności programowania.

Implementacja Thinkery Work Force w CMS Joomla

Wracając do rozszerzenia Thinkery Work Force. Jeżeli czujecie strach, że instalacja rozszerzenia może Was przeróść - uspokajamy, nie ma obaw:). Instalacja - co możemy przeczytać na witrynie twórcy Thinkery Work Force, praktycznie ogranicza się do załadowania pliku instalacyjnego poprzez podstawowy instalator, który domyślnie znajduje się w Joomla!, czyli instalacja Thinkery Work Force niczym nie różni się od instalacji komponentu Event Booking, Art Calendaritp. Po wgraniu paczki z "składnikiem" Thinkery Work Force komponent zostanie samoczynnie osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeśli interesują Was detale na temat Thinkery Work Force, polecamy odwiedzić stronę producenta opisywanego programu. Najłatwiej na nią trafić bezpośrednio wklepując zwrot Thinkery Work Force + Joomla w Google bądź wykorzystać link poniżej: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Thinkery Work Force%2BJoomla%20Extension%20Documentation

A jak odinstalować komponent Thinkery Work Force w Joomla!...

Istnieje możliwość, że plugin Thinkery Work Force nie spełnia Twoich oczekiwań. Powiedzmy sobie szczerze – chcesz jak najszybciej unicestwić go ze swojej pięknej stronyinternetowej. W takim przypadku jest tylko jedno lekarstwo – usunięcie z CMS Thinkery Work Force. W jaki sposób to sprawić? Dokładnie w ten sam sposób w jaki usuniemy Event Booking Art Calendar lub J2XML czyli każdy komponent. Otwieramy panel administracyjny naszej stronki › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › klikamy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania komponentu.

Jak pobrać Thinkery Work Force

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie Thinkery Work Force jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującego nas dodatku (czyli w tym przypadku Thinkery Work Force) :-) extensions.joomla.org to miejsce gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! nieustannie aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy, że przekazane przez nas informacje na temat Thinkery Work Force będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z nami. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.