Rozszerzenia a Joomla

Każdy kto skupia się na Joomla! albo innym CMS (Wordpress, Drupal, etc.) wie, że największą mocną stroną programów nie jest CMS per se, lecz dodatkowo dedykowane dla nich aplikacje. Dla Joomli za takie suplementy powinniśmy uznać Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponenty to zasadnicze, jednakowoż najbardziej skomplikowane składowe Joomli. Liczba wspomnianych dodatków stworzonych z myślą dla CMS Joomla! zawiera się nie w setkach a w czterocyfrowej liczbie. Należy mieć w pamięci, że grupa społeczna owego Systemu Zarządzania Treścią stale rośnie i tworzy nowe ikreatywne rozwiązania. Dla przykładu, komponentem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! jest Event Booking, RSGallery2 iEU e-Privacy Directive Także Wśród tych pluginów odnajdziemy komponent - Taxi Booking.

  • CMS Joomla
  • Odporność na wirusy
  • Sprawdzony kod

Chwila na kilka informacji poruszających temat Taxi Booking

Narzędzie Taxi Booking stanowi idealny model przedstawiającym to jak w niewielu ruchach dostać możliwość powiększenia ilości proponowanych przez CMS funkcji, które przedtem nie zostały zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi przelotną styczność. Należałoby mieć na uwadze, że dodatki (a spośród nich np. Event Booking lub RSGallery2 , czy akurat Taxi Booking) zezwalają na urządzenie witryny w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności wpływania na oryginalny kod Joomli. Takie rozwiązanie, przy zastosowaniu odpowiedniej ostrożności i uwadze pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności naszego portalu dość wygodny sposób, a co najważniejsze - nie jest istotna umiejętność związana z znajomością kodu .

Jak zainstalować komponent Taxi Booking w Joomla?

Powracając do Taxi Booking . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Taxi Booking sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Taxi Booking komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Taxi Booking proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Taxi Booking” + Joomla w Google.

Z jakiej strony pobrać Taxi Booking

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie Taxi Booking jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Taxi Booking) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie community Joomla! nieustannie aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Mamy nadzieję, że powyższe porady na temat Taxi Booking będą dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne stosowanie programu Taxi Booking

Być może niektórzy z Was zastanawiają się nad tym czy komponent dla CMS Joomla! - Taxi Booking jest bezpieczny . W tym miejscu przewodnią kwestią zdaje się być dbanie o jego aktualność. Bezproblemowym sposobem aktualizacji Taxi Booking będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeśli z jakichś względów nie możemy wykonać w/w aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to pamiętajmy, że prawie zawsze najnowszą wersję odnajdziemy na stronce twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Zapamiętajce! Abstrahując, czy jest to dodatek Taxi Booking,Event Booking, RSGallery2 receptą na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, no i bezsprzecznie również aktualność...CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.