Kilka wzmianek o Tabulizer

Narzędzie Tabulizer stanowi ciekawy model oddającym to jak w niewielu prostych krokach mamy możliwość zwiększyć liczbę proponowanych przez CMS Joomla funkcji jakie dotąd nie do końca były możliwe, bądź mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonym zakresie. Należałoby przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. Ignite Gallery lub Accordion Menu , czy właśnie Tabulizer) pozwalają na wyposażenie naszej portalu w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na oryginalny kod CMS Joomla!. Takie wyjściegdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności własnego serwisu dość pewny sposób, oraz co najistotniejsze - nie jest potrzebna umiejętność dotycząca pisania kodu .

Jak zaimplementować Tabulizer w Joomla?

Jeżeli czujecie obawę, że instalacja opisywanego dodatku Was przerośnie - "relax", bez niepokoju:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać w dokumentacji Tabulizer, ogranicza się w zasadzie do dodania pliku instalacyjnego za sprawą podstawowego instalatora, który typowo jest zlokalizowany w Joomla!, a co z tego wynika dodanie Tabulizer do Joomli niczym nie różni się od instalacji komponentu Ignite Gallery, Accordion Menuitp. Po wgraniu paczki z komponentem Tabulizer komponent zostanie z automatu dodany do panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeżeli ciekawią Was detale na temat Tabulizer, proponujemy Wam zapoznać się z witryną twórcy powyższego programu. Najprościej jest ją znaleźć wklepując zwrot Tabulizer + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link poniżej: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Tabulizer%2BJoomla%20Extension%20Documentation

W jaki sposób usunąć komponent Tabulizer w Joomla!...

Jest możliwość, że moduł Tabulizer okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Prosto z mostu – chciał(a)byś szybko unicestwić go ze swojej niepowtarzalnej witryny. Na taki przypadek jest wyłącznie jedno lekarstwo – usunięcie z CMS Tabulizer. Jak to zrobić? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy Ignite Gallery Accordion Menu lub Custom Filters Pro czyli każdy inny komponent. Otwieramy panel administracyjny naszej stronki › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › następnie klikamy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania rozszerzenia.

Jak ściągnąć Tabulizer

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odnalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym wypadku Tabulizer) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! nieustannie aktualizują i dodają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy na to, że przekazane przez nas zalecenia na temat Tabulizer będą dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.