Trochę zdań poruszających temat System - Nomad

Narzędzie System - Nomad jest prostym wzorem , który wskazuje na to jak w paru prostych ruchach mamy możliwość wpłynąć na liczbę proponowanych przez CMS Joomla funkcji jakie przedtem nie zostały zaimplementowane, albo mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonym zakresie. Należałoby przypomnieć, że dodatki (a spośród nich np. DJ-ImageSlider lub BlastChat bądź akurat System - Nomad) zezwalają na "udekorowanie" naszej witryny w powyższe funkcje i treści bez konieczności wpływania na pierwotny kod źródłowy Joomli. Takie podejściegdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego portalu w miarę bezkolizyjny sposób, a co istotne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Instalacja System - Nomad w CMS Joomla

Wracając do rozszerzenia System - Nomad. Jeżeli obawiacie się, że instalacja opisywanego dodatku Was przerośnie - "relax", nie ma co się niepokoić:). Instalacja - co przeczytamy specyfikacji suplementu System - Nomad, sprowadza się w zasadzie do dodania pliku instalacyjnego poprzez standardowy instalator, który modelowo znajduje się w Joomla!, a więc instalacja System - Nomad w niczym nie jest różna od instalacji dodatku DJ-ImageSlider, BlastChatitp. Po instalacji folderu skompresowanego z System - Nomad komponent zostanie samoistnie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeśli chcecie poznać więcej interesujących szczegółów na temat System - Nomad, proponujemy Wam "zagłębić" się w witrynę producenta powyższego programu. Najprościej jest ją wyszukać wpisując zwrot System - Nomad + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z tego oto linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=System - Nomad%2BJoomla%20Extension%20Documentation

W jaki sposób odinstalować rozszerzenie System - Nomad ...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, że moduł System - Nomad okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Prosto z mostu – chcesz szybko unicestwić go ze swojej wspaniałej witryny. Na taki przypadek istnieje wyłącznie jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS System - Nomad. Jak to uczynić? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki usuniemy DJ-ImageSlider BlastChat lub Mini FrontPage czyli każdy inny komponent. Wchodzimy w panel administracyjny naszej strony › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania dodatku.

Jak pobrać System - Nomad

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie System - Nomad będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującego nas pluginu (czyli w tym wypadku System - Nomad) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez ustanku aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby instrukcje zawarte w tej publikacji były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.