Ciutkę informacji dotyczących Switch Editor

Dodatek Switch Editor stanowi idealny wzór obrazującym to jak w kilku krokach jesteśmy w stanie wpłynąć na ilość proponowanych przez CMS usług, które dotąd nie zostały zawarte w podstawowej wersji, albo mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto pamiętać, iż dodatki ( wśród nich np. Fox Contact Form lub RD-Autos Single Dealer , czy właśnie Switch Editor) pozwalają na zagospodarowanie naszej witryny w powyższe funkcje i treści bez konieczności ingerowania w oryginalny kod Joomla. Taki sposóbgdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności naszego serwisu w miarę wygodny sposób, i co istotne - bez umiejętności programowania.

Implementacja Switch Editor w Joomli

Jeżeli macie obawę, że instalacja komponentu Was przerośnie - "relax", nie ma co się niepokoić:). Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Switch Editor, redukuje się co do zasady do dodania paczki instalacyjnej za sprawą podstawowego instalatora, który modelowo jest zlokalizowany w CMS Joomla!, czyli dodanie Switch Editor do Joomli jest takie samo jak instalacja komponentu Fox Contact Form, RD-Autos Single Dealeritp. Po wgraniu folderu skompresowanego z rozszerzeniem Switch Editor komponent zostanie z automatu załadowany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeżeli macie ochotę poznać więcej ciekawych detali o Switch Editor, polecamy Wam zapoznać się z stroną internetową dewelopera niniejszego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę Switch Editor + Joomla w Google albo wykorzystać link poniżej: http://www.google.com/search?q=Switch Editor + Joomla

Bezpieczne użytkowanie wtyczki Switch Editor

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem aplikacji Switch Editor. W tym miejscu nadrzędną sprawą jest pamiętanie o jego aktualności. Najprostszym sposobem aktualizacji Switch Editor to przeprowadzenie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. Jeśli z jakichś względów nie jesteśmy w stanie przeprowadzić w/w aktualizacji poprzez panel administracyjny, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najświeższą wersję znajdziemy na stronce producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to dodatek Switch Editor,Fox Contact Form, RD-Autos Single Dealer rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność rozszerzenia, a przy tym również aktualność...Joomli

Skąd ściągnąć Switch Editor

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego dodatku będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującego nas dodatku (czyli w tym wypadku Switch Editor) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! nieustannie aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Liczymy na to, że przekazane przez nas instrukcje na temat Switch Editor będą dla Ciebie przydatne. Jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.