Dodatki a CMS Joomla

Każdy kto jest pasjonatem Joomla albo innym CMS (Drupal, Wordpress, itp.) wie, że prawdziwym plusem tych systemów nie jest CMS samoistnie, lecz dodatkowo stworzone dla nich aplikacje. Jeżeli mówimy o CMS Joomla!, takimi dodatkami są Komponenty (po angielsku - components). Komponent to podstawowy, ale nader zaawansowany składnik do Joomla. Grono wspomnianych dodatków stworzonych z myślą dla CMS Joomla! mieści się w co najmniej tysiącach. Należy mieć na uwadze, że społeczność tego Systemu Zarządzania Treścią nieustannie rośnie przygotowując nowe, innowacyjne rozwiązania. Posługując się przykładem: rozszerzeniem dla Joomla jest ARK Editor, Layer Slider a takżeDPCalendar Również Pośród tychże dodatków możemy wyszukać komponent - SW Facebook Display.

  • CMS Joomla
  • Odporność na wirusy
  • Fachowy kod

Kilka informacji poruszających temat SW Facebook Display

SW Facebook Display jest ciekawym modelem oddającym to jak w niewielu działaniach możemy zwiększyć liczbę oferowanych przez CMS zastosowań jakie dotychczas nie do końca zostały wdrożone, albo mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Należałoby mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. ARK Editor lub Layer Slider , czy właśnie SW Facebook Display) pozwalają na wyposażenie witryny internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na oryginalny kod źródłowy Joomla. Takie podejście, przy zastosowaniu ostrożności i uwadze pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego portalu dość pewny sposób, oraz co najważniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zainstalować komponent SW Facebook Display w Joomla?

Powracając do SW Facebook Display . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy SW Facebook Display sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z SW Facebook Display komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu SW Facebook Display proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „SW Facebook Display” + Joomla w Google.

Skąd ściągnąć SW Facebook Display

Bezpiecznym i chyba najprostszym sposobem na pobranie każdego dodatku będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku SW Facebook Display) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie społeczność Joomla! bez przerwy aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby instrukcje zawarte w tym artykule były dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne stosowanie SW Facebook Display

Możliwe, że zastanawiasz się nad tym czy komponent dla Joomla! - SW Facebook Display jest bezpieczny . Tutaj przewodnią sprawą powinno być dbanie o jego aktualność. Bezproblemowym sposobem aktualizacji SW Facebook Display to zrobienie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. W sytuacji, gdy nie możemy wykonać wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to pamiętajmy, że prawie zawsze najnowszą wersję odnajdziemy na stronce autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie SW Facebook Display,ARK Editor, Layer Slider rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, ale również aktualność...CMS Joomla!

Masz problem z konfiguracją lub instalacją witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.