Ciut zdań nawiązujących do Survey Force Deluxe

Suplement Survey Force Deluxe jest prostym wzorem pokazującym to jak w paru zabiegach otrzymać sposobność zwiększenia ilości proponowanych przez CMS Joomla usług, które przedtem nie do końca zostały zawarte w podstawowej wersji, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. JoomGallery lub JotCache , czy właśnie Survey Force Deluxe) zezwalają na zagospodarowanie naszej portalu w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod źródłowy CMS Joomla!. Takie rozwiązaniegdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego serwisu w miarę pewny sposób, a co najważniejsze - nie jest potrzebna wiedza dotycząca programowania .

Procedura instalacji Survey Force Deluxe

Powracając do rozszerzenia Survey Force Deluxe. Jeżeli instalacja Survey Force Deluxe wywołuje w Was obawę i przypuszczacie, że Was przerasta - uspokajamy, nie ma co się niepokoić:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać specyfikacji dodatku Survey Force Deluxe, sprowadza się w zasadzie do wgrania pliku instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który typowo ma lokalizację w CMS Joomla!, a co za tym idzie instalacja Survey Force Deluxe niczym nie różni się od instalacji modułu JoomGallery, JotCacheitp. Po instalacji paczki z Survey Force Deluxe komponent zostanie samoistnie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeżeli macie ochotę poznać więcej ciekawych detali na temat Survey Force Deluxe, proponujemy Wam zapoznać się z stroną internetową dewelopera niniejszego dodatku. Najprościej na nią trafić bezpośrednio wklepując zwrot Survey Force Deluxe + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Survey Force Deluxe%2BJoomla%20Extension%20Documentation

A jak odinstalować komponent Survey Force Deluxe ...

Istnieje możliwość, że komponent Survey Force Deluxe okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś szybko unicestwić go ze swojej cudownej witryny. Na taki przypadek jest wyłącznie jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS Survey Force Deluxe. Jak możesz tego dokonać? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką usuniemy JoomGallery JotCache lub Simple Picture Slideshow czyli każdy inny komponent. Odwiedzamy panel administracyjny naszej strony › w następnym kroku odzszukujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › klikamy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Po całej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania pluginu.

Skąd bezpiecznie ściągnąć Survey Force Deluxe

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym przypadku Survey Force Deluxe) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie społeczność Joomla! nieustannie aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Mamy nadzieję, że powyższe zalecenia na temat Survey Force Deluxe będą dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.