Ciutkę wzmianek dotyczących StyleWare K2 Google Maps

Rozszerzenie StyleWare K2 Google Maps stanowi świetny wzór obrazującym to jak w paru prostych krokach mamy możliwość powiększyć liczbę proponowanych przez CMS Joomla funkcji, które dotychczas nie były dostępne, albo mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. DT Register lub HDVideoShare bądź akurat StyleWare K2 Google Maps) pozwalają na zagospodarowanie naszej witryny w powyższe funkcje i treści bez konieczności ingerowania w pierwotny kod Joomla. Takie wyjście, przy zachowaniu ostrożności i uwadze pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności własnego portalu dość bezkolizyjnyi stabilny sposób, oraz co najważniejsze - nie jest konieczna wiedza związana z pisaniem kodu .

Instalacja StyleWare K2 Google Maps w Joomla

Powracając do rozszerzenia StyleWare K2 Google Maps. Jeżeli instalacja opisywanego komponentu powoduje w Was zgrozę i myślicie, że Was przerasta - uspokajamy, nie ma co się niepokoić:). Instalacja - co przeczytamy w dokumentacji StyleWare K2 Google Maps, odnosi się co do zasady do dodania archiwum instalacyjnego poprzez podstawowy instalator, który domyślnie jest zlokalizowany w CMS Joomla!, a co z tego wynika instalacja StyleWare K2 Google Maps jest takie samo jak instalacja modułu DT Register, HDVideoShareitp. Po instalacji paczki z rozszerzeniem StyleWare K2 Google Maps rozszerzenie zostanie samodzielnie załadowany do panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeśli chcecie poznać więcej interesujących szczegółów na temat StyleWare K2 Google Maps, polecamy "zagłębić" się w stronę producenta opisywanego rozszerzenia. Najprościej na nią trafić wklepując zwrot StyleWare K2 Google Maps + Joomla w Google bądź skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=StyleWare K2 Google Maps + Joomla

Bezpieczeństwo użytkowania komponentu StyleWare K2 Google Maps

Może niektórzy z Was zastanawiają się nad tym czy komponent dla CMS Joomla! - StyleWare K2 Google Maps jest bezpieczny . W tym miejscu ważną kwestią zdaje się być pamiętanie o jego aktualności. Bezproblemowym sposobem aktualizacji StyleWare K2 Google Maps to wykonanie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeśli nie możemy wykonać wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najnowszą wersję odnajdziemy na stronce autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Zapamiętajce! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie StyleWare K2 Google Maps,DT Register, HDVideoShare receptą na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, no i bezsprzecznie również aktualność...CMS Joomla!

Skąd pobrać StyleWare K2 Google Maps

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego dodatku jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku StyleWare K2 Google Maps) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! nieustannie aktualizują i zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zalecenia zawarte w tej publikacji były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.