Parę stwierdzeń nawiązujących do Store Locator

Rozszerzenie Store Locator stanowi interesujący przykład wyjaśniającym to jak w paru krokach możemy zwiększyć liczbę proponowanych przez CMS zastosowań, które dotąd nie były możliwe, lub mieliśmy z nimi kontakt w okrojonym zakresie. Należałoby przypomnieć, że dodatki ( spośród nich np. JoomSEF lub GMapFP : Google Map bądź akurat Store Locator) pozwalają na urządzenie naszej strony WWW w powyższe funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w oryginalny kod Joomla. Takie podejście, przy zastosowaniu ostrożności w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego portalu dość wygodny sposób, oraz co najistotniejsze - nie jest konieczna wiedza dotycząca programowania .

Procedura instalacji Store Locator

Jeżeli instalacja Store Locator budzi w Was zgrozę i czujecie, że Was przerasta - spokojnie, nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać specyfikacji programu Store Locator, redukuje się co do zasady do dodania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator, który normalnie ma lokalizację w Joomla!, a więc dodanie Store Locator do Joomli w niczym nie jest różna od instalacji komponentu JoomSEF, GMapFP : Google Mapitp. Po wgraniu folderu instalacyjnego z Store Locator rozszerzenie zostanie automatycznie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeżeli ciekawią Was detale o Store Locator, proponujemy Wam "zagłębić" się w stronę twórcy tego programu. Najprościej na nią trafić bezpośrednio wpisując wyrażenie Store Locator + Joomla w Google bądź wykorzystać link obok: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Store Locator%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczne korzystanie z komponentu Store Locator

Możliwe, że zastanawiasz się czy komponent - Store Locator jest bezpieczny . Tutaj przewodnią kwestią zdaje się być dbanie o jego aktualność. Najprostszym zabiegiem na aktualizację Store Locator będzie zrobienie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. W sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie wykonać w/w aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najświeższą wersję odszukamy na stronce twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie Store Locator,JoomSEF, GMapFP : Google Map receptą na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, ale również aktualność...CMS Joomla!

Skąd ściągnąć Store Locator

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego rozszerzenia będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Store Locator) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie populacja Joomli nieustannie aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy na to, że przekazane przez nas sugestie na temat Store Locator będą dla Was przydatne. Jeżeli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.