Parę stwierdzeń poruszających temat Store for K2

Store for K2 to dobry sposób na to jak w kilku prostych zabiegach mamy możliwość wpłynąć na liczbę proponowanych przez CMS funkcji, które dotychczas nie do końca były możliwe, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby pamiętać, iż "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. RSForm! Pro lub AutoTweet NG bądź właśnie Store for K2) pozwalają na wyposażenie naszej strony WWW w powyższe funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod Joomla. Taka metoda, przy zachowaniu należytej ostrożności i uwadze umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności naszego serwisu w miarę bezpieczny sposób, a co kluczowe - nie jest wymagana wiedza związana z programowaniem .

Procedura instalacji Store for K2

Powracając do naszego komponentu. Jeżeli czujecie strach, że instalacja opisywanego dodatku może Was przeróść - "relax", nie ma się czego obawiać:). Instalacja - co jest dane nam przeczytać w dokumentacji Store for K2, praktycznie ogranicza się do załadowania paczki instalacyjnej za pomocą podstawowego instalatora, który normalnie znajduje się w CMS Joomla!, a co za tym idzie instalacja Store for K2 jest identyczne jak instalacja pluginu RSForm! Pro, AutoTweet NGitp. Po wgraniu folderu instalacyjnego z Store for K2 rozszerzenie zostanie samoistnie osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeśli jesteście głodni wiedzy o Store for K2, polecamy Wam zapoznać się z stroną internetową producenta powyższego dodatku. Najłatwiej jest ją znaleźć bezpośrednio wklepując wyrażenie Store for K2 + Joomla w Google bądź skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Store for K2%2BJoomla%20Extension%20Documentation

A jak usunąć dodatek Store for K2 ...

Istnieje prawdopodobieństwo, iż plugin Store for K2 okazał się być niewypałem. Powiedzmy sobie wprost – chcesz błyskawicznie unicestwić go ze swojej cudownej witryny. Na taki przypadek jest tylko jedno rozwiązanie – odinstalowanie Store for K2. Jak tego dokonać? Dokładnie tą samą metodą jaką odinstalujemy RSForm! Pro AutoTweet NG lub Universal AJAX Live Search czyli każdy komponent. Odwiedzamy panel administracyjny naszej stronki › w następnym kroku powinniśmy odszukaćzakładkę "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania dodatku.

Pobieranie Store for K2

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie Store for K2 jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Store for K2) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! nieustannie aktualizują i dodają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby instrukcje zawarte w tej publikacji były dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.