Kilka słów nawiązujących do Starlite Pretty Photo

Dodatek Starlite Pretty Photo jest dobrym przykładem pokazującym to jak w paru nieskomplikowanych zabiegach możemy powiększyć grono oferowanych przez CMS Joomla usług, które dotąd nie zostały zawarte w podstawowej wersji, bądź mieliśmy z nimi kontakt w okrojonym zakresie. Należałoby pamiętać, iż dodatki (a spośród nich np. JCE lub FW Real Estate bądź akurat Starlite Pretty Photo) pozwalają na zagospodarowanie naszej strony internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod Joomli. Takie wyjście, przy zastosowaniu należytej ostrożności i uwadze w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego serwisu w miarę bezkolizyjnyi stabilny sposób, a co najważniejsze - bez wiedzy na temat programowania.

Implementacja Starlite Pretty Photo w Joomla

Powracając do rozszerzenia Starlite Pretty Photo. Jeżeli macie obawę, że instalacja opisywanego dodatku może Was przeróść - uspokajamy, bez niepokoju:). Instalacja - co jest dane nam przeczytać w dokumentacji Starlite Pretty Photo, co do zasady ogranicza się do załadowania archiwum instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który znajduje się w CMS Joomla!, a co za tym idzie dodanie Starlite Pretty Photo do Joomli w niczym nie jest różna od instalacji dodatku JCE, FW Real Estateitp. Po wgraniu folderu skompresowanego z Starlite Pretty Photo komponent zostanie samoistnie załadowany do panelu zarządzania Joomla!.

PS jeżeli jesteście ciekawi o Starlite Pretty Photo, proponujemy Wam odwiedzić stronę producenta niniejszego programu. Najłatwiej na nią trafić wklepując frazę Starlite Pretty Photo + Joomla w Google albo skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=Starlite Pretty Photo + Joomla

Jak usunąć komponent Starlite Pretty Photo ...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, iż plugin Starlite Pretty Photo nie spełnia Twoich wymagań. Napiszmy to wprost – chcesz błyskawicznie unicestwić go ze swojej wspaniałej witryny. Na taki przypadek jest tylko jedno lekarstwo – odinstalowanie Starlite Pretty Photo. Jak to zrealizować? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy JCE FW Real Estate lub mavik Thumbnails czyli jakikolwiek inny komponent. Wchodzimy w panel zarządzania naszej stronki › w następnym kroku odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › wybieramy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania pluginu.

Jak pobrać Starlite Pretty Photo

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie Starlite Pretty Photo jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odnalezienie interesującego nas dodatku (czyli w tym wypadku Starlite Pretty Photo) :-) extensions.joomla.org jest miejscem, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! codziennie aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy na to, że powyższe porady na temat Starlite Pretty Photo będą dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.