Dodatki a system zarządzania treścią Joomla

Każdy kto posiada CMS Joomla! albo innego CMS (Wordpress, Drupal, itp.) wie, że prawdziwym plusem tych programów to nie CMS sam w sobie, lecz dodatkowo przygotowane dla nich dodatki. W przypadku gdy mówimy o CMS Joomla!, takimi rozszerzeniami są Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponenty to podstawowe, jednakże najbardziej skomplikowane segmenty CMS Joomla!. Liczba wspomnianych rozszerzeń z myślą dla Joomli zawiera się nie w setkach a w paru tysiącach. Warto wiedzieć, że społeczność owego Systemu Zarządzania Treścią bez przerwy rośnie i przygotowuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Na przykład rozszerzeniem dla Joomla jest sigplus, Layer Slider a takżeACL Manager Także Pośród tych pluginów jesteśmy w stanie znaleźć komponent - Spider Calendar.

  • CMS Joomla
  • Odporność na wirusy
  • Profesjonalny kod

Trochę wzmianek w temacie Spider Calendar

Dodatek Spider Calendar to oryginalny model , który wskazuje na to jak w niewielu prostych ruchach otrzymać sposobność powiększenia ilości oferowanych przez CMS Joomla usług, które przedtem nie do końca były możliwe, bądź mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto pamiętać, że "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. sigplus lub Layer Slider bądź akurat Spider Calendar) zezwalają na "udekorowanie" naszej witryny internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod źródłowy CMS Joomla!. Taka możliwośćgdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę umożliwi nam "badanie" funkcjonalności portalu w miarę wygodny sposób, a co najistotniejsze - nie jest potrzebna wiedza związana z programowaniem .

Jak zainstalować komponent Spider Calendar w Joomla?

Powracając do Spider Calendar . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Spider Calendar sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Spider Calendar komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Spider Calendar proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Spider Calendar” + Joomla w Google.

Skąd ściągnąć Spider Calendar

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie Spider Calendar będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odnalezienie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym przypadku Spider Calendar) :-) extensions.joomla.org jest miejscem, w którym społeczeństwo Joomla! codziennie aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zalecenia na temat Spider Calendar były dla Was przydatne. Jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne korzystanie z rozszerzenia Spider Calendar

Niektórzy spośród Was, pewnie zastanawiają się czy komponent - Spider Calendar jest bezpieczny . W tym miejscu istotną sprawą jest zadbanie o jego aktualność. Łatwym sposobem na aktualizację Spider Calendar to wykonanie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeśli nie możemy przeprowadzić wyżej wymienionej aktualizacji poprzez panel administracyjny, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najnowszą wersję odszukamy na stronce dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Abstrahując, czy jest to dodatek Spider Calendar,sigplus, Layer Slider receptą na bezpieczeństwo jest aktualność komponentu, no i naturalnie również aktualność...Joomli

Masz problem z instalacją lub konfiguracją witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.