Dodatki a Joomla

Jeśli uważasz się za osobę, która jest pasjonatem Joomla! albo innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop itp.) to zapewne wiesz,iż prawdziwym plusem tych programów to nie CMS samoistnie, a dodatkowo przygotowane dla nich dodatki. W przypadku gdy mówimy o Joomla!, takimi rozszerzeniami są Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponenty to elementarne, ale przy tym najbardziej złożone częsci CMS Joomla!. Ilość dodatków przeznaczonych z myślą dla CMS Joomla! możemy liczyć w tysiącach. Warto mieć na uwadze, iż społeczność opisywanego Systemu Zarządzania Treścią stale poszerza się i opracowuje nowe,kreatywne rozwiązania. Przykładowym rozszerzeniem dla Joomla to Breezing Forms Pro, Content Builder bądźJSN ImageShow PRO Również Pośród owych dodatków znajdziemy komponent - SPGM for Joomla!.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Sprawdzony CMS

Ciut stwierdzeń na temat SPGM for Joomla!

Rozszerzenie SPGM for Joomla! stanowi oryginalny sposób wyjaśniającym to jak w kilku nieskomplikowanych działaniach dostać sposobność powiększenia grona proponowanych przez CMS Joomla usług, które dotychczas nie do końca zostały zaimplementowane, albo mieliśmy z nimi styczność w ograniczonym zakresie. Należałoby mieć na uwadze, iż dodatki (a wśród nich np. Breezing Forms Pro lub Content Builder , czy akurat SPGM for Joomla!) pozwalają na zagospodarowanie strony internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności wpływania na oryginalny kod CMS Joomla!. Takie wyjściegdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego serwisu w miarę bezpieczny sposób, oraz co kluczowe - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zainstalować komponent SPGM for Joomla! w Joomla?

Powracając do SPGM for Joomla! . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy SPGM for Joomla! sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z SPGM for Joomla! komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu SPGM for Joomla! proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „SPGM for Joomla!” + Joomla w Google.

Pobieranie SPGM for Joomla!

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku SPGM for Joomla!) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez ustanku aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje na temat SPGM for Joomla! były dla Was przydatne. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne używanie komponentu SPGM for Joomla!

Możliwe, że zastanawiasz się nad tym czy komponent - SPGM for Joomla! jest bezpieczny . W tym miejscu nadrzędną sprawą powinno być zadbanie o jego aktualność. Łatwym sposobem aktualizacji SPGM for Joomla! to wykonanie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeśli nie jesteśmy w stanie wykonać wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najaktualniejszą wersję odnajdziemy na stronie internetowej autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie SPGM for Joomla!,Breezing Forms Pro, Content Builder rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, ale również aktualność...CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.