Dodatki a Joomla

Każdy kto posiada Joomla albo innego CMS (Wordpress, Drupal, itp.) wie, że rzeczywistym plusem tych systemów nie jest CMS sam w sobie, a specjalnie utworzone dla nich dodatki. Jeżeli chodzi o Joomlę takimi rozszerzeniami są Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponenty to bazowe, ale najbardziej skomplikowane cząstki Joomla. Ilość dodatków stworzonych z myślą dla Joomla! zawiera się w kilku tysiącach. Należy wiedzieć, że wspólnota opisywanego CMS ciągle rośnie i przygotowuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Na przykład komponentem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! to Joom Donation, Load module into article a takżeForm Maker Także Pośrodku tych wtyczek możemy odnaleźć komponent - Spearhead Facebook Like Button.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Wysokiej jakości CMS

Ciutkę zdań na temat Spearhead Facebook Like Button

Spearhead Facebook Like Button jest ciekawym "okazem" obrazującym to jak w paru krokach otrzymać sposobność powiększenia liczby proponowanych przez CMS Joomla usług, które dotąd nie były dostępne, lub mieliśmy z nimi kontakt w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. Joom Donation lub Load module into article bądź właśnie Spearhead Facebook Like Button) zezwalają na "udekorowanie" strony internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod źródłowy Joomla. Taki systemgdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego portalu w miarę bezpieczny sposób, i co kluczowe - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zainstalować komponent Spearhead Facebook Like Button w Joomla?

Powracając do Spearhead Facebook Like Button . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Spearhead Facebook Like Button sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Spearhead Facebook Like Button komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Spearhead Facebook Like Button proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Spearhead Facebook Like Button” + Joomla w Google.

Skąd pobrać Spearhead Facebook Like Button

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym przypadku Spearhead Facebook Like Button) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! codziennie aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy, że powyższe podpowiedzi na temat Spearhead Facebook Like Button będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

A jak odinstalować komponent Spearhead Facebook Like Button ...

Może przydarzyć się tak, że moduł Spearhead Facebook Like Button nie spełnia Twoich oczekiwań. Powiedzmy sobie wprost – chcesz jak najszybciej unicestwić go ze swojej pięknej witryny. W takim przypadku jest wyłącznie jedno lekarstwo – usunięcie z CMS Spearhead Facebook Like Button. Jak to osiągnąć? Dokładnie tą samą metodą jaką usuniemy Joom Donation Load module into article lub Form Maker czyli jakikolwiek komponent. Otwieramy panel administracyjny stronki › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania komponentu.

Masz problemy z instalacją lub konfiguracją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.