Trochę stwierdzeń dotyczących SP Tab

SP Tab jest dobrym modelem obrazującym to jak w paru prostych działaniach możemy zwiększyć grono proponowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie przedtem nie zostały zawarte w podstawowej wersji, bądź mieliśmy z nimi styczność w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby mieć na uwadze, iż dodatki ( wśród nich np. JCH Optimize lub RD e-Tickets bądź właśnie SP Tab) pozwalają na urządzenie witryny w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na oryginalny kod źródłowy Joomli. Takie rozwiązanie, przy zachowaniu ostrożności i uwadze umożliwi nam "badanie" funkcjonalności serwisu dość pewny sposób, i co kluczowe - nie jest istotna wiedza dotycząca programowania .

Jak zainstalować SP Tab do Joomli?

Jeżeli instalacja SP Tab wywołuje w Was obawy i myślicie, że może Was przeróść - "relax", bez obaw:). Implementacja - co przeczytamy w dokumentacji SP Tab, ogranicza się w zasadzie do załadowania archiwum instalacyjnego poprzez standardowy instalator, który modelowo znajduje się w Joomla!, a co za tym idzie instalacja SP Tab w niczym nie jest różna od instalacji dodatku JCH Optimize, RD e-Ticketsitp. Po instalacji folderu skompresowanego z rozszerzeniem SP Tab rozszerzenie zostanie samoczynnie dodany do panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli interesują Was detale na temat SP Tab, polecamy zapoznać się z witryną twórcy niniejszego komponentu. Najprościej jest ją znaleźć bezpośrednio wklepując frazę SP Tab + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link obok: http://www.google.com/search?q=SP Tab + Joomla

Bezpieczeństwo korzystania z komponentu SP Tab

Możliwe, iż zastanawiasz się czy komponent - SP Tab jest bezpieczny . Tutaj ważną sprawą powinno być troska o jego aktualność. Prostym zabiegiem na aktualizację SP Tab to zrobienie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. W przypadku, gdy nie możemy wykonać aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najnowszą wersję znajdziemy na stronce dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to dodatek SP Tab,JCH Optimize, RD e-Tickets rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, no i oczywiście również aktualność...CMS Joomla!

Jak ściągnąć SP Tab

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie SP Tab będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku SP Tab) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie społeczeństwo Joomla! nieustannie aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy na to, że przekazane przez nas wskazówki na temat SP Tab będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.