Trochę słów nawiązujących do SP Page Builder

Suplement SP Page Builder jest prostym modelem obrazującym to jak w paru nieskomplikowanych zabiegach dostać możliwość zwiększenia grona proponowanych przez CMS zastosowań, które dotąd nie do końca były możliwe, lub mieliśmy z nimi dotyczenia w ograniczonym zakresie. Należałoby mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. JComments lub Simple Spotlight , czy akurat SP Page Builder) zezwalają na zagospodarowanie naszej witryny internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod Joomla. Taki sposóbgdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego serwisu dość bezpieczny sposób, i co najważniejsze - nie jest wymagana umiejętność dotycząca pisania kodu .

Instalacja SP Page Builder w Joomla

Wracając do naszego komponentu. Jeżeli instalacja SP Page Builder powoduje w Was obawę i przewidujecie, że może Was przeróść - uspokajamy, bez obaw:). Instalacja - co jest dane nam przeczytać specyfikacji programu SP Page Builder, co do zasady sprowadza się do wgrania archiwum instalacyjnego poprzez standardowy instalator, który modelowo ma lokalizację w Joomla!, a co za tym idzie dodanie SP Page Builder do Joomli jest identyczne jak instalacja dodatku JComments, Simple Spotlightitp. Po wgraniu folderu instalacyjnego z rozszerzeniem SP Page Builder rozszerzenie zostanie samoistnie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeśli jesteście zainteresowani o SP Page Builder, proponujemy odwiedzić home page producenta powyższego rozszerzenia. Najłatwiej jest ją znaleźć bezpośrednio wklepując wyrażenie SP Page Builder + Joomla w Google bądź skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=SP Page Builder + Joomla

Bezpieczne użytkowanie SP Page Builder

Możliwe, że zastanawiasz się nad bezpieczeństwem SP Page Builder. W tym miejscu najistotniejszą sprawą jest pamiętanie o jego aktualności. Najprostszym zabiegiem aktualizacji SP Page Builder będzie wykonanie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. Jeśli nie możemy przeprowadzić aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najnowszą wersję znajdziemy na stronce dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Zapamiętajce! Niezależnie, czy jest to dodatek SP Page Builder,JComments, Simple Spotlight rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność rozszerzenia, a przy tym również aktualność...CMS Joomla!

Jak ściągnąć SP Page Builder

Bezpiecznym i chyba najprostszym sposobem na pobranie SP Page Builder jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku SP Page Builder) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce gdzie community Joomla! bez ustanku aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas rady na temat SP Page Builder będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.