Dodatki a Joomla

Każdy kto pasjonuje się Joomla! albo innym CMS (Drupal, Wordpress, itp.) wie, iż prawdziwym plusem owych programów nie jest System Zarządzania Treścią samoistnie, a specjalnie dedykowane dla nich rozszerzenia. W przypadku gdy mówimy o Joomla!, za takie suplementy należy uznać Komponenty (za angielskiego: components). Komponent to kluczowy, jednakowoż nader skomplikowany składnik do CMS Joomla!. Zbiór opisywanych pluginów z myślą dla Joomla! z pewnością możemy liczyć w co najmniej tysiącach. Należy mieć na uwadze, iż społeczność owego CMS systematycznie rośnie przygotowując nowe, innowacyjne rozwiązania. Dla przykładu, rozszerzeniem dla Joomla to Ignite Gallery, Pro Magic Audio Player bądźProjectknife Również Wśród tychże programów jesteśmy w stanie wyszukać komponent - SP newshighlighter.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Wysokiej jakości system

Garść informacji poruszających temat SP newshighlighter

SP newshighlighter jest dobrym wzorem pokazującym na to jak w paru prostych krokach dostać sposobność powiększenia grona oferowanych przez CMS Joomla usług jakie przedtem nie do końca zostały zawarte w podstawowej wersji, bądź mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto przypomnieć, iż dodatki ( wśród nich np. Ignite Gallery lub Pro Magic Audio Player bądź właśnie SP newshighlighter) pozwalają na "udekorowanie" naszej portalu w powyższe funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w oryginalny kod źródłowy CMS Joomla!. Takie rozwiązanie, przy zachowaniu ostrożności i uwadze umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego portalu dość pewny sposób, a co ważne - nie jest konieczna umiejętność związana z znajomością kodu .

Jak zainstalować komponent SP newshighlighter w Joomla?

Powracając do SP newshighlighter . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy SP newshighlighter sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z SP newshighlighter komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu SP newshighlighter proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „SP newshighlighter” + Joomla w Google.

Z jakiej strony ściągnąć SP newshighlighter

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie SP newshighlighter będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku SP newshighlighter) :-) extensions.joomla.org jest miejscem, w którym społeczność Joomla! nieustannie aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sugestie na temat SP newshighlighter były dla Was przydatne. Jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczeństwo stosowania SP newshighlighter

Możliwe, iż zastanawiasz się nad bezpieczeństwem aplikacji SP newshighlighter. Tutaj najistotniejszą sprawą jest pilnowanie jego aktualności. Bezproblemowym zabiegiem aktualizacji SP newshighlighter będzie zrobienie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeśli z jakichś względów nie jesteśmy w stanie wykonać wyżej wymienionej aktualizacji poprzez panel administracyjny, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najnowszą wersję znajdziemy na stronie internetowej producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie SP newshighlighter,Ignite Gallery, Pro Magic Audio Player receptą na bezpieczeństwo jest aktualność komponentu, a przy tym również aktualność...Joomli

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.