Rozszerzenia a Joomla

Jeśli uważasz się za osobę, która skupia się na CMS Joomla! i innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop itd.) to świetnie wiesz,iż realnym plusem owych programów nie jest System Zarządzania Treścią per se, lecz dodatkowo dedykowane dla nich rozszerzenia. Jeżeli chodzi o Joomlę za takie rozszerzenia należy uznać Komponenty (po angielsku - components). Komponent to podstawowy, ale najbardziej złożony składnik do CMS Joomla!. Liczba rozszerzeń stworzonych dla tego Systemu Zarządzania z pewnością możemy liczyć nie w setkach a w paru tysiącach. Należy mieć w pamięci, iż grupa społeczna owego Systemu Zarządzania Treścią nieustannie wzrasta i opracowuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Na przykład rozszerzeniem przygotowanym z myślą o Joomla to Maxi Menu CK, ActiveHelper LiveHelp lubAdmin Tools Professional Również Pośrodku tychże wtyczek mamy możliwość wyszukać komponent - Social Fancy Sliders.

  • CMS Joomla
  • Odporność na wirusy
  • Sprawdzony system

Garść wzmianek o Social Fancy Sliders

Suplement Social Fancy Sliders stanowi dobry przykład przedstawiającym to jak w niewielu posunięciach otrzymać sposobność zwiększenia ilości oferowanych przez CMS zastosowań jakie dotąd nie zostały wdrożone, lub mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby mieć na uwadze, iż dodatki (a spośród nich np. Maxi Menu CK lub ActiveHelper LiveHelp , czy właśnie Social Fancy Sliders) pozwalają na "udekorowanie" naszej strony internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod CMS Joomla!. Takie podejście, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności i uwadze w konsekwencji umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności własnego portalu w miarę bezkolizyjny sposób, oraz co istotne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zainstalować komponent Social Fancy Sliders w Joomla?

Powracając do Social Fancy Sliders . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Social Fancy Sliders sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Social Fancy Sliders komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Social Fancy Sliders proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Social Fancy Sliders” + Joomla w Google.

Pobieranie Social Fancy Sliders

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie Social Fancy Sliders będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Social Fancy Sliders) :-) extensions.joomla.org jest miejscem, w którym społeczeństwo Joomla! codziennie aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas zalecenia na temat Social Fancy Sliders będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli jednak liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne użytkowanie komponentu Social Fancy Sliders

Niektórzy spośród Was, pewnie zastanawiają się czy komponent dla Joomla! - Social Fancy Sliders jest bezpieczny . Tutaj nadrzędną sprawą jest troska o jego aktualność. Łatwym sposobem na aktualizację Social Fancy Sliders to zrobienie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. W przypadku, gdy nie jesteśmy w stanie przeprowadzić aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najnowszą wersję odszukamy na stronce dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie Social Fancy Sliders,Maxi Menu CK, ActiveHelper LiveHelp rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, ale również aktualność...Joomli

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.