Paręnaście słów o Social Bookmarking Genius

Narzędzie Social Bookmarking Genius stanowi idealny model oddającym to jak w paru posunięciach otrzymać możliwość zwiększenia grona proponowanych przez CMS usług jakie dotąd nie do końca były wdrożone, bądź mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. DPCalendar Lite lub JEA , czy akurat Social Bookmarking Genius) pozwalają na "udekorowanie" naszej witryny w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod Joomla. Takie podejście, przy zastosowaniu odpowiedniej ostrożności i uwadze w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego portalu dość bezpieczny sposób, a co ważne - nie jest konieczna umiejętność związana z programowaniem .

Implementacja Social Bookmarking Genius w Joomla

Jeżeli w jakiś sposób obawiacie się, że instalacja tego rozszerzenia Was przerośnie - "relax", nie ma co się niepokoić:). Implementacja - co możemy przeczytać w dokumentacji Social Bookmarking Genius, co do zasady sprowadza się do załadowania archiwum instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który modelowo ma lokalizację w CMS Joomla!, a co z tego wynika dodanie Social Bookmarking Genius do Joomli niczym nie różni się od instalacji komponentu DPCalendar Lite, JEAitp. Po instalacji paczki z Social Bookmarking Genius rozszerzenie zostanie automatycznie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeśli interesują Was szczegóły na temat Social Bookmarking Genius, proponujemy Wam zapoznać się z witryną producenta powyższego programu. Najprościej jest ją znaleźć wklepując zwrot Social Bookmarking Genius + Joomla w Google albo skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Social Bookmarking Genius%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczeństwo stosowania Social Bookmarking Genius

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem aplikacji Social Bookmarking Genius. Tutaj przewodnią sprawą zdaje się być pilnowanie jego aktualności. Bezproblemowym sposobem aktualizacji Social Bookmarking Genius to wykonanie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie przeprowadzić w/w aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to pamiętajmy, że prawie zawsze najświeższą wersję odnajdziemy na stronie internetowej dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Abstrahując, czy jest to dodatek Social Bookmarking Genius,DPCalendar Lite, JEA receptą na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, no i naturalnie również aktualność...CMS Joomla!

Z jakiej strony ściągnąć Social Bookmarking Genius

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie Social Bookmarking Genius będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Social Bookmarking Genius) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez ustanku aktualizują i dodają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje zawarte w tej publikacji były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.