Moment na kilka informacji w temacie Social 2s

Social 2s stanowi jasny przykład wskazującym na to jak w niewielu nieskomplikowanych ruchach mamy możliwość wpłynąć na ilość oferowanych przez CMS zastosowań, które dotąd nie do końca zostały zawarte w podstawowej wersji, albo mieliśmy z nimi styczność w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby pamiętać, iż dodatki (a wśród nich np. ARK Editor lub Art Calendar , czy akurat Social 2s) zezwalają na wyposażenie portalu w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na oryginalny kod źródłowy Joomla. Takie podejściegdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego serwisu dość bezkolizyjnyi stabilny sposób, i co istotne - bez znajomości zasad programowania.

W jaki sposób zaimplementować Social 2s do Joomla?

Powracając do rozszerzenia Social 2s. Jeżeli w jakiś sposób obawiacie się, że instalacja tego rozszerzenia może Was przeróść - wyluzujcie, bez niepokoju:). Implementacja - co przeczytamy na witrynie twórcy Social 2s, sprowadza się co do zasady do dodania archiwum instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który jest zlokalizowany w CMS Joomla!, a co za tym idzie instalacja Social 2s w niczym nie jest różna od instalacji pluginu ARK Editor, Art Calendaritp. Po instalacji folderu skompresowanego z Social 2s komponent zostanie samoczynnie dodany do panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli ciekawią Was szczegóły o Social 2s, polecamy zapoznać się z stroną producenta powyższego rozszerzenia. Najprościej na nią trafić wpisując frazę Social 2s + Joomla w Google bądź skorzystać z tego oto linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Social 2s%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczne korzystanie z Social 2s

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem aplikacji Social 2s. W tym miejscu przewodnią kwestią zdaje się być troska o jego aktualność. Łatwym sposobem aktualizacji Social 2s to zrobienie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeśli z jakichś względów nie możemy przeprowadzić aktualizacji poprzez panel zarządzania, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najnowszą wersję odszukamy na stronce producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Zapamiętajce! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie Social 2s,ARK Editor, Art Calendar receptą na bezpieczeństwo jest aktualność komponentu, no i naturalnie również aktualność...Joomli

Z jakiej strony ściągnąć Social 2s

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie Social 2s jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Social 2s) :-) extensions.joomla.org jest miejscem gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! codziennie aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy na to, że powyższe porady na temat Social 2s będą dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.