Paręnaście informacji nawiązujących do SmartIcons

Narzędzie SmartIcons to jasny wzór oddającym to jak w kilku zabiegach mamy możliwość zwiększyć liczbę oferowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie przedtem nie były dostępne, bądź mieliśmy z nimi styczność w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby przypomnieć, iż dodatki (a wśród nich np. JEvents lub Sliders bądź właśnie SmartIcons) zezwalają na urządzenie witryny w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod Joomli. Takie rozwiązaniegdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności naszego portalu w miarę wygodny sposób, oraz co ważne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zaimplementować SmartIcons w CMS Joomla?

Jeżeli instalacja SmartIcons powoduje w Was obawę i przewidujecie, że Was przerasta - wyluzujcie, nie ma co się niepokoić:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać na stronie twórcy SmartIcons, praktycznie sprowadza się do wgrania archiwum instalacyjnego za pomocą standardowego instalatora, który normalnie jest zlokalizowany w CMS Joomla!, a co z tego wynika dodanie SmartIcons do Joomli niczym nie różni się od instalacji modułu JEvents, Slidersitp. Po wgraniu folderu skompresowanego z rozszerzeniem SmartIcons rozszerzenie zostanie z automatu załadowany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli macie ochotę poznać więcej szczegółów o SmartIcons, proponujemy Wam "zagłębić" się w home page producenta opisywanego rozszerzenia. Najłatwiej jest ją znaleźć bezpośrednio wklepując zwrot SmartIcons + Joomla w Google albo wykorzystać link poniżej: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=SmartIcons%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczne stosowanie SmartIcons

Możliwe, iż zastanawiasz się czy komponent - SmartIcons jest bezpieczny . Tutaj istotną sprawą powinno być zadbanie o jego aktualność. Najprostszym sposobem aktualizacji SmartIcons to zrobienie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeżeli z jakichś względów nie możemy przeprowadzić aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najświeższą wersję odszukamy na stronce twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie SmartIcons,JEvents, Sliders rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, a przy tym również aktualność...Joomli

Skąd pobrać SmartIcons

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego dodatku jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku SmartIcons) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! nieustannie aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas informacje na temat SmartIcons będą dla Was przydatne. Jeśli jednak liczysz na fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.