Nieco zdań dotyczących Smart Countdown

Smart Countdown to oryginalny model na to jak w paru nieskomplikowanych posunięciach otrzymać możliwość zwiększenia grona oferowanych przez CMS Joomla funkcji, które dotąd nie zostały zawarte w podstawowej wersji, lub mieliśmy z nimi styczność w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby przypomnieć, iż "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. Joom Donation lub Extended Menu bądź właśnie Smart Countdown) pozwalają na wyposażenie strony internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na pierwotny kod CMS Joomla!. Taka metodagdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością serwisu dość pewny sposób, i co kluczowe - nie jest wymagana umiejętność związana z programowaniem .

Procedura instalacji Smart Countdown

Jeżeli instalacja Smart Countdown powoduje w Was obawę i przewidujecie, że Was przerasta - "relax", bez obaw:). Instalacja - co możemy przeczytać w dokumentacji Smart Countdown, odnosi się co do zasady do wczytania pliku instalacyjnego za sprawą standardowego instalatora, który typowo ma lokalizację w Joomla!, a co za tym idzie dodanie Smart Countdown do Joomli jest takie samo jak instalacja dodatku Joom Donation, Extended Menuitp. Po wgraniu paczki z rozszerzeniem Smart Countdown komponent zostanie automatycznie umiejscowiony w panelu zarządzania.

PS. Jeśli jesteście głodni wiedzy o Smart Countdown, proponujemy Wam zapoznać się z stroną internetową dewelopera opisywanego programu. Najłatwiej na nią trafić wklepując zwrot Smart Countdown + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link poniżej: http://www.google.com/search?q=Smart Countdown + Joomla

Bezpieczeństwo używania komponentu Smart Countdown

Możliwe, iż zastanawiasz się nad bezpieczeństwem Smart Countdown. Tutaj kardynalną kwestią jest dbanie o jego aktualność. Prostym sposobem na aktualizację Smart Countdown będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. W sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie przeprowadzić aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to pamiętajmy, że prawie zawsze najaktualniejszą wersję odnajdziemy na stronce autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie Smart Countdown,Joom Donation, Extended Menu receptą na bezpieczeństwo jest aktualność programu, ale również aktualność...CMS Joomla!

Pobieranie Smart Countdown

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie Smart Countdown będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie wyszukanie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym wypadku Smart Countdown) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie populacja Joomli bez przerwy aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby porady na temat Smart Countdown były dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.